قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چگونه می توانید یک استوری اینستاگرام را که در آن تگ شده اید مجدداً استوری کنید؟

شاید بسیاری از افراد مطلع نباشند که می توانند برخی از استوریهای اینستاگرام را که در آن تگ شده اند دوباره ارسال کنند. این یک امکان نسبتا جدید و بسیار کاربردی است.

چگونه می توانید یک استوری اینستاگرام را که در آن تگ شده اید مجدداً استوری کنید؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شاید بسیاری از افراد مطلع نباشند که می توانند برخی از استوریهای اینستاگرام را که در آن تگ شده اند دوباره ارسال کنند. این یک امکان نسبتا جدید و بسیار کاربردی است.

 قابلیت reposting به شما امکان می دهد که با برخی استوری های قدیمی اینستاگرام که از سوی دیگران ارسال شده را به شکلی ارسال کنید که گویی استوری از ابتدا متعلق به شما بوده است. افزون بر این می توانید تصمیم بگیرید که چگونه اطلاعات را به اشتراک بگذارید و چه افرادی آن را ببینند.

وقتی در یک استوری از اینستاگرام تگ شده باشید، ممکن است بخواهید آن استوری را با دنبال کننده های خود به اشتراک بگذارید و اینستاگرام به شما امکان می دهد دقیقاً همین کار را انجام دهید. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

_اینستاگرام را باز کرده و به بخش پیام ها بروید (واقع در گوشه بالا سمت راست صفحه) این قابلیت مانند یک نماد موشک کاغذی است

_برای ورود به پیام ها بین خود و هر فردی که شما را دراستوری اینستاگرام خود تگ کرده است ضربه بزنید  باید اعلانی را ببینید که می گوید: "شخص ایکس یا ایگرگ  شما را در استوری خود تگ کرده است."

_تحت این اعلان ، روی "افزودن این مطلب به داستان خود" ضربه بزنید. این کار شما را به بخش ویرایشگر استوری می آورد

_پس از تگ شدن ، می توانید استوری شخص دیگری را مستقیماً به استوری های خود بیفزایید

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha