قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشریح برنامه های سفر وزیر علوم در دانشگاه کردستان /کلنگ زنی دو پروژه دانشگاه کردستان در سفر وزیر علوم به کردستان

رئیس دانشگاه از کلنگ زنی پروژه احداث خوابگاه بین المللی ویژه دانشجویان خارجی این دانشگاه و پروژه انتقال آب از تصفیه خانه سنندج به داخل دانشگاه جهت آبیاری فضای سبز و جنگل های محوطه دانشگاه در سفر وزیر علوم به کردستان خبر داد.

تشریح برنامه های سفر وزیر علوم در دانشگاه کردستان /کلنگ زنی دو پروژه دانشگاه کردستان در سفر وزیر علوم به کردستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رحمت صادقی رئیس دانشگاه کردستان در سنندج اظهار داشت: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفری یک روزه، شنبه دوم شهریور مهمان کردستان خواهد بود.

وی افزود: وزیر علوم در این سفر دو پروژه دانشگاه کردستان را کلنگ زنی می کند و از چند پروژه دیگر در دست احداث دانشگاه بازدید می کند.

رئیس دانشگاه کردستان ادامه داد: وزیر علوم در این سفر پروژه احداث خوابگاه بین المللی در فضایی بالغ بر ۵ هزار مترمربع برای دانشجویان خارجی دانشگاه کردستان را کلنگ زنی می کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دانشگاه کردستان حدود ۵۰ هکتار فضای سبز و جنگل دارد که بخشی از آب شرب دانشگاه صرف آبیاری آن می شود لذا جهت کاهش مصرف آب، پروژه انتقال آب از تصفیه خانه سنندج به داخل دانشگاه کردستان با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد تومان در سفر وزیر علوم به کردستان کلنگ زنی می شود.

صادقی گفت: وزیر علوم در این سفر یک روزه از تعدادی از پروژه های در دست اجرای دانشگاه کردستان از جمله پروژه ایجاد مرکز آموزش زبان فارسی ویژه دانشجویان خارجی، پروژه تجهیز آزمایشگاه مرکزی دانشگاه کردستان، پروژه احداث دو واحد خوابگاه در حال ساخت این دانشگاه و همچنین پروژه ساخت سلف سرویس در محوطه خوابگاه دختران بازدید خواهند کرد.

وی یادآور شد: بازدید از پروژه ساخت مجسمه بزرگ مولانا به ارتفاع هفت متر، پروژه در حال ساخت احداث ورزشگاه روباز ویژه دانشجویان دختر، پروژه ساخت مزرعه دانشگاه کردستان و در نهایت پروژه کشت انتظاری سیب زمینی که یک طرح ملی است از دیگر برنامه های وزیر علوم در دانشگاه کردستان است.

رئیس دانشگاه کردستان گفت: شرکت در شورای دانشگاه کردستان و شرکت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت توسعه آموزش عالی استان پایان بخش برنامه های سفر وزیر علوم به کردستان است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۳

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha