قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیدار شدن معجزه آسای یک مرد از کما پس از 5 سال با جمله: "همسرم دوستت دارم!"

یک مرد چینی که قریب به پنج سال در کما بود، بالاخره به هوش آمد به گفت پزشکان این اتفاق شبیه به معجزه بود است و به هوش آمدن این مرد پس از پنج سال اتفاقی نادر است.

بیدار شدن معجزه آسای یک مرد از کما پس از 5 سال با جمله: "همسرم دوستت دارم!"

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک مرد چینی که قریب به پنج سال در کما بود، بالاخره به هوش آمد به گفت پزشکان این اتفاق شبیه به معجزه بود است و به هوش آمدن این مرد پس از پنج سال اتفاقی نادر است.

به نظر می رسد مراقبت های پیوسته همسر این مرد از وی نتیجه داده است و او به زندگی بازگشته است.

لی ژینهوا در سال 2013 با موتورسیکلت تصادف کرد و صدماتی جدی را در مغز خود متحمل شد. همسرش ، ژانگ گویوان ، پس ا آن تقریباً 2،000 روز را به عنوان تنها سرپرست خانواده فعالیت کرد و با اوگذراند و ساعت ها در روز را صرف تمیز کردن ، تغذیه و صحبت با همسرش می کرد. .

پزشکان ابتدا به ژانگ گفتند که شوهرش ممکن است بقیه روزهای خود را در حالت نباتی بگذراند ، با این حال این زن 57 ساله از پذیرش این پیش آگهی امتناع ورزید و هر روز را برای همسرش وقت صرف می کرد و آهنگ های مورد علاقه او را پخش می کرد.به گفته پزشک این مرد، وقتی همسرش او را از بیمارستان تحویل گرفت زندگی گیاهی داشت.

بیدار شدن معجزه آسای یک مرد از کما پس از 5 سال با جمله:

اکنون نکنه جالب در مورد به هوش آمدن لی این است که او به محض به هوش آمدن گفت:"همسرم دوستت دارم." این موضوع باعث تحسین و حیرت اطرافیان شد و البته مشخص کرد لی متوجه زحمت های همسرش بوده است. "

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha