قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حزب الله عراق: برای آخرین بار به آمریکا هشدار می دهیم؛ هرگونه حمله جدید به مقرهای ما پاسخ شدیدی به همراه خواهد داشت

گردان های حزب الله اعلام کردند: ما آمریکایی ها را مسئول حمله به پایگاه های نظامی عراق می دانیم و به خوبی می دانیم که آنها برای انجام حملات دیگر به طور مستقیم و تحریک صهیونیست ها به انجام آن برنامه ریزی می کنند.

حزب الله عراق: برای آخرین بار به آمریکا هشدار می دهیم؛ هرگونه حمله جدید به مقرهای ما پاسخ شدیدی به همراه خواهد داشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، گردان های حزب الله عراق اعلام کرد: برای آخرین بار به آمریکایی ها هشدار می دهیم هرگونه حمله جدید به مقرهای ما پاسخ کوبنده و شدیدی به همراه خواهد داشت.

به نقل از روسیا الیوم، گردان های حزب الله عراق با صدور بیانیه ای اعلام کردند: پس از افزایش قدرت مقاومت اسلامی و افزایش اطلاعات و امکانات آنها، نیروهای دشمن آمریکایی از شانس بدشان به سمت اشغالگری مخفی جدیدی سوق داده شده و اراده ملت عراقی را به چالش کشیده و دشمنی شان با نیروهای عراقی علنی شده است و به مرحله ای منتقل شده اند که مواضع حشد شعبی و انبار تسلیحاتی آنها را به طور مکرر به ویژه طی روزهای اخیر هدف قرار داده اند.

گردان های حزب الله همچنین اعلام کردند: ما آمریکایی ها را مسئول حمله به پایگاه های نظامی عراق می دانیم و به خوبی می دانیم که آنها برای انجام حملات دیگر به طور مستقیم و تحریک صهیونیست ها به انجام آن برنامه ریزی می کنند.

در این بیانیه همچنین آمده است: ما همچنین به خوبی می دانیم که آمریکایی ها شماری از مزدوران داخلی را برای جاسوسی درخصوص پایگاه های نظامی اجیر کرده اند تا اطلاعات آنها را افزایش دهند. بعید نیست آمریکایی ها نه تنها در حال برنامه ریزی برای ترور مجاهدان و شخصیت های ملی باشند بلکه مکان های مقدس را هدف قرار دهند همچنین هماهنند گذشته، در سامرا مرقدها را به منظور شعله ور کردن فتنه مذهبی منفجر کنند.

در بیانیه گردان های حزب الله عراق همچنین آمده است: ما برای آخرین بار به دشمن هشدار می دهیم که هر گونه حمله به پایگاه عراقی با پاسخ کوبنده ای رو به رو خواهد شد و طعم مرگ را خواهند چشید.

گردان های حزب الله عراق خطاب به آمریکایی ها اعلام کردند: مقرها و مواضع شما امنیتتان را حفظ و از شما محافظت نخواهند کرد چرا که همه آنها در تیررس موشک های ما هستند و اگر درگیری آغاز شود پایان آن با اخراج کامل شما از منطقه همراه خواهد بود و بهای آن را خواهید پرداخت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha