قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه جدید طارم معرفی شد

استان ها زنجانزنجان طی حکمی از سوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت الاسلام و المسلین مهدی منصوری به عنوان امام جمعه جدید آببر(مرکز شهرستان طارم) معرفی شد.

امام جمعه جدید طارم معرفی شد

آیین تکریم و معارفه امام جمعه طارم روز جمعه در نشست شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار طارم و معاون جذب و گزینش شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در این شهرستان برگزار شد.
در این آیین حکم انتصاب حجت الاسلام منصوری امام جمعه جدید آببر از سوی حجت الاسلام و المسلمین عباس رضوانی نسب معاون جذب و گزینش شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور قرائت شد.

حجت الاسلام منصوری، قبلا به مدت سه سال امام جمعه شهر شربیان در شهرستان سراب از توابع استان آذربایجان شرقی بوده که متولد ۱۳۵۹ شهرستان هریس و دارای تحصیلات فوق لیسانیس رشته فقه و اصول و ۲ سال درس خارج فقه که عالی ترین سطح دروس حوزه است، می باشد.
پیش از این حجت الاسلام والمسلین محمد صادقی پور به مدت ۱۰ سال امام جمعه آببر بود که یک هفته پیش در خطبه های نماز جمعه این شهرستان استعفای خود را اعلام و با مردم این شهرستان خداحافظی کرده بود.

در پایان این مراسم اعضای شورای اداری شهرستان و جمع حاضر برای ادای احترام، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهدای شهر آببر در این مکان حضور یافتند.

شهرستان طارم با ۴۷ هزار نفر جمعیت (حدود ۵ درصد جمعیت و ۱۰ درصد مساحت استان زنجان) در ۹۰ کیلومتری شمال شرقی زنجان واقع شده و با استانهای قزوین، اردبیل و گیلان همسایه است.
۹۸۸۶/۸۰۶۸

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha