قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس راه: مسافران بازگشت به مقصد را به شب موکول نکنند

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به تعطیلات پایان هفته و بازگشت تعدادی از هموطنان به شهرهای شان، از مسافران خواست بازگشت به مقصد را به شب و ساعت های پایانی موکول نکنند.

پلیس راه: مسافران بازگشت به مقصد را به شب موکول نکنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به تعطیلات پایان هفته و بازگشت تعدادی از هموطنان به شهرهای شان، از مسافران خواست بازگشت به مقصد را به شب و ساعت های پایانی موکول نکنند.

سرهنگ حسین محمدپور عصر جمعه با اشاره به قرار گرفتن بسیاری از روستاها در حاشیه جاده ها و احتمال تردد عابران پیاده و موتور سیکلت سواران در این مسیرها و احتمال دیده نشدن آنان در تاریکی شب، عرض کم جاده ها و افزایش تصادفات از رانندگان خواست تا بازگشت خود را به شب هنگام موکول نکنند.

وی همچنین از رانندگان خواست از شتاب و تعجیل بی مورد خودداری کنند و در راه ها بویژه راه های جدانشده همچون فومن- سراوان ، سیاهکل- سنگر و کوچصفهان سنگر که از راه های حادثه خیز استان هستند ، سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی را به طور کامل رعایت کنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان همچنین در ادامه از اعمال محدودیت ترافیکی در محور آستارا- اردبیل و بالعکس طی امروز ( جمعه) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ خبر داد و گفت: بمنظور کشش ترافیکی، تردد انواع کامیون و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محور استارا- اردبیل و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدپور به ترافیک کنونی در مسیرهای استان نیز اشاره و بیان کرد : در حال حاضر ترافیک مسیرهای منتهی به جاده تهران ، پرحجم ولی روان است.

گیلان مقصد پنج استان نخست کشور است و از عید غدیر تا عید قربان، ۸۰۷ هزار و ۷۵۱ دستگاه خودرو وارد گیلان و ۷۵۵ هزار و ۹۶۴ دستگاه خودرو از استان خارج شده اند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha