قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسوولان شیوه خدمتگذاری شهیدرجایی را نصب العین قرار دهند

امام جمعه موقت همدان با اشاره به اینکه هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان و رجایی باید الگوی مسؤولان ما باشند و شیوه خدمتگذاری آنها را نصب العین خود قرار دهند.

مسوولان شیوه خدمتگذاری شهیدرجایی را نصب العین قرار دهند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان؛ حجت الاسلام سیدمحمدحسن فاضلیان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته همدان با بیان اینکه عید غدیر، عید خود خداوند است اظهار کرد: آنچه جشن و سرور برای عید صورت گرفت، حداقلی بود که باید بیش از آنچه صورت گرفت در راه ولایت امام علی(ع) تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه خانواده نمونه و با تقوا خانواده ای است که مرد پیرو علی(ع)، زن پیرو فاطمه(س) و فرزندان پیرو حسن(ع)، حسین(ع) و زینب(س) باشند افزود: در مناسبت غدیر صله رحم به جا آوردن و اطعام دادن ثوابی غیر قابل تصور دارد.

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه خانواده نمونه همواره با یکدیگر در تعامل هستند تصریح کرد: وقتی خانواده گرد هم جمع شوند، میزان آسیب ها نیز کاهش می یابد.

وی با اشاره به اینکه روز اول شهریورماه به عنوان «روز پزشک» نامگذاری شده است ادامه داد: آرامگاه بوعلی و پیاده راه بوعلی باید مظهر قانون و برگرفته از این شخصیت بزرگ است که افتخار همدان باشد و نه مظهر بدحجابی.

فاضلیان با بیان اینکه این مظاهر در شأن بوعلی و همدان نیست خاطرنشان کرد: باید آرامگاه بوعلی متناسب با شأن همدان و بوعلی سینا باشد.

وی با اشاره به اینکه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی پزشکان ما از کشورهای خارجی بودند گفت: امروز از کشورهای مختلف برای درمان به جمهوری اسلامی ایران می آیند.

امام جمعه موقت همدان با اشاره به اینکه هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: شهیدان و رجایی باید الگوی مسؤولان ما باشند و شیوه خدمتگذاری آنها را نصب العین خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه باید همه مردم خدمت کرد و نه تنها به فامیل و بستگان خود  افزود: برخی فکر می کنند که ما به بن بست رسیدیم در حالی که این گونه نیست و راه پیش روی ما باز است.

فاضلیان با اشاره به اینکه دشمن می داند که با جنگ نظامی و اقتصادی نمی تواند به ایران اسلامی ضربه وارد کند بنابراین به دنبال ایجاد تزلزل در اعتقادات مردم و به هم ریختن فرهنگ دینی ما هستند تأکید کرد: بی حجابی و ترویج آن توسط دشمن کاری حساب شده که جهان استکبار و صهیونیست آن را دنبال می کنند.

امام جمعه موقت همدان با اشاره به اینکه هدف دشمن این است که مسلمانان به ویژه مسلمانانی که با اسلام ناب محمدی عجین هستند را نابود کند گفت: صهیونیست ها و استکبار نمی دانند که کار از کار گذشته نمی توانند در مقابل انقلاب اسلامی و ترویج آن در دنیا بایستند.

وی با بیان اینکه در سوریه به دنبال به از بین بردن حرم بودند اما خودشان به خاک کشیده شدند اظهار کرد: نماز عید قربان با شکوه تمام در حرم حضرت زینب(س) برگزار شد.

در بین دو نماز نیز از پزشکان حاضر در دفاع از حرم به مناسبت روز پزشک تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/89040/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha