قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتظارخیر: دوستان انقدر مجانی استادیوم آمده اند که 2 بار هم پول کم شود، اتفاقی نمی افتد!

مسئول پروژه گیت های مکانیزه گفت: دوستان آنقدر مجانی استادیوم آمده اند که 2 بار هم پول کم شود اتفاقی نمی افتد!

انتظارخیر: دوستان انقدر مجانی استادیوم آمده اند که 2 بار هم پول کم شود، اتفاقی نمی افتد!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اصغر انتظارخیر درباره مشکلاتی که در هفته اول لیگ برتر برای ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی رخ داد گفت: کار بسیار بزرگی در حال انجام است که عوامل زیادی در آن دخیل هستند. قبول دارم که در روز اول مشکلاتی وجود داشت، اما از هواداران به دلیل صبوری و شکیبایی که داشتند تشکر و عذرخواهی می کنم.

وی ادامه داد: خیل عظیمی از دوستان آمده بودند، متاسفانه کمی در بحث فرهنگی مشکل داشتیم. علی رغم اینکه اعلام کرده بودیم افرادی که بلیت نخریده اند به ورزشگاه نیایند و ازدحام نکنند، اما گوش نکردند و حق آنهایی که بلیط خریده بودند ضایع کردند.

مسئول پروژه گیت های مکانیزه تصریح کرد: این پروژه برای نخستین بار اجرا می شود و طبیعتاً یکسری خطا خواهد داشت. آغاز بلیت فروشی ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه بود که انشاالله سعی می کنیم در بازی های آینده از یکی، دو روز قبل سامانه باز شود. سرشماره خاصی را هم برای ارسال اس ام اس ها در نظر خواهیم گرفت.

انتظارخیر در پاسخ به این سوال آیا اجرای این طرح در شهرستان ها نیز به شما واگذار شده است یا نه، گفت: در شهرستان ها هم تا جایی که می دانم هنوز صحبت خاصی نشده است چرا که یک سری از باشگاه ها خصوصی هستند صحبت هایی با خوزستان اصفهان و مشهد انجام شده است.

وی تصریح کرد: این سامانه به صورت اضطراری بالا آمد، یکی دو روز هم تعطیل بود. حجم مراجعه کننده به حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسید، اما این پروژه را مدیریت کردیم تا با حداقل مشکلات کار انجام شود. قبول داریم یک سری مشکلات بود و تماشاگران اذیت شدند.

انتظارخیر در پاسخ به این سوال که چرا امکان تردد چند باره با یک کارت ملی وجود داشت، عنوان کرد: ساعت پنج و نیم که قرار بود گیت ها باز شود ازدحام زیادی ایجاد شد که یا باید برخورد می کردیم و یا اجازه عبور می دادیم. حدود ۸ هزار نفر بلیط خریده بودند، اما چون هدف مجموعه فرهنگ سازی و ایجاد نظم بود سخت گیری نکردیم و اجازه دادیم ورود کنند.

مسئول پروژه گیت های مکانیزه درباره اینکه تعدادی از نوجوانان زیر ۱۵ سال که کد ملی ندارند و همچنین اتباع خارجی امکان خرید بلیط نخواهند داشت گفت: دنباله راه حل این موضوع هم هستیم برای زیر ۱۵ سال شناسنامه ها بارکد دارند و از آن طریق می توانند ورود کنند. با ثبت احوال هم صحبت شده راهکار ایجاد شود. برای طرح مرحله دوم دوربین های چهره خوان را در گیت ها نصب خواهیم کرد که به محض اسکن کارت ملی، تصویر افراد نیز نمایش داده شود.

وی درباره پول هایی که افراد پرداخت کرده اند و موفق به دریافت بلیت نشده اند و اینکه آیا این پول ها به حساب آنها باز خواهد گشت یا نه گفت: معمولاً ظرف ۲۴ تا ۷۲ ساعت این پول ها به حسابها باز خواهد گشت.

و اگر نشد چه؟ انتظارخیر در پاسخ گفت: دوستان آنقدر مجانی به استادیوم آمده اند که اگر 2 بار هم پول کم شود، ایرادی پیدا نمی کند!

وی خاطرنشان کرد: تماشاگران کمک کنند که این اتفاق بیفتد، این پروسه در دنیا مرسوم است، اما متاسفانه در ایران مقابل آن مقاومت می شود. امیدواریم مدیران حمایت کنند تا این فرهنگ سازی صورت بگیرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha