قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۰۰ پلاک از اراضی ملی استان قزوین صاحب سند می شوند

استان ها قزوینقزوین ۲۰۰ پلاک از اراضی ملی استان قزوین با هدف جلوگیری از تصرفات غیرمجاز تا پایان سال جاری صاحب سند می شوند.

۲۰۰ پلاک از اراضی ملی استان قزوین صاحب سند می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین روز جمعه افزود: این پلاک ها هم اکنون در مرحله حدنگاری (کاداستر) بوده و پس از ارسال مدارک لازم به سازمان ثبت اسناد، سند تک برگی آنها صادر می شود.

علی اکبر اسداللهی افزود: یکی از اهداف مهم در اجرای صدور سند برای اراضی ملی پیشگیری از تصرفات غیرقانونی در منابع طبیعی و اراضی دولتی است که در این رابطه شناسایی پلاک های جدید نیز همواره به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: با صدور سند در این پلاک ها مرز اراضی ملی با مستثنیات اشخاص مشخص شده و ضمن رعایت حقوق متقابل مردم و دولت، تثبیت مالکیت اراضی ملی به نام دولت میسر می شود.

اسداللهی خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی های انجام شده با اداره کل اوقاف و امور خیریه و همچنین اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین نباید منطقه ای در استان قزوین از نظر نوع کاربری ملی و مستثنیات بلاتکلیف بماند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین خاطرنشان کرد: درختکاری های غیرمجاز در برخی اراضی ملی سبب شده تا طرح های آبخوان دچار خسارت شوند که حدنگاری و صدور سند از این اتفاقات جلوگیری می کند.

۹۹۲۵*۶۱۰۱

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha