قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توسعه خدمات استارت آ پ ها با مشارکت پست

عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست گفت: استارت آپ هایی که در مرحله اولیه قرار دارند، پس از همکاری با شتاب دهنده ها، وقتی به بلوغ رسیدند، می توانند مانند سایر مجموعه ها با شرکت پست قرارداد ببندند و به صورت مشارکتی به توسعه سرویس های خودشان بپردازند.

توسعه خدمات استارت آ پ ها با مشارکت پست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا قادری عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست در گفت وگو با ، با اشاره به حمایت های شرکت ملی پست از مشارکت استارتاپ ها در این نهاد گفت: شرکت ملی پست در نظر دارد به منظور ارتقا و کیفی سازی فعالیت های خود در بستر طرح ستاپ با استارتاپ ها نیز همکاری کند.

وی افزود: این کار موجب می شود تا استارتاپ هایی که ایده های خلاقانه دارند نیز پای کار آمده و بدون مشکل برای پیدا کردن شتاب دهنده فعالیت خود را آغاز کنند. 

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست در ادامه بیان کرد: علاوه بر اینکه برای مجموعه های استارت آپی که در مرحله اولیه رشد قرار دارند  شتاب دهنده پیدا می کنیم تا بتوانند ایده هایشان را عملی کنند، استارت آپ های فعال را نیز با  انتشار فراخوان پای کار آورده ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین استارت آپ هایی که در مرحله اولیه قرار دارند، پس از همکاری با شتاب دهنده ها و وقتی به بلوغ رسیدند، می توانند مانند سایر مجموعه ها با شرکت پست قرارداد ببندند و به صورت مشارکتی به توسعه سرویس های خودشان بپردازند.

لازم به ذکر است؛ طرح ستاپ در شرکت ملی پست به منظور همکاری استارت آپ ها با این شرکت و پیشرفت و کیفی سازی فعالیت های شرکت پست از چند ماه پیش راه اندازی شده است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha