قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سالک: دولت تا این لحظه گزارشی درباره تأمین کالاهای اساسی به مجلس نداده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به رغم تذکرات فراوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس دولت گزارش تأمین کالاهای اساسی ارائه نشده است.

سالک: دولت تا این لحظه گزارشی درباره تأمین کالاهای اساسی به مجلس نداده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام احمد سالک امروز در اصفهان اظهار کرد: به رغم تذکرات فراوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس دولت گزارش تأمین کالاهای اساسی که مطابق قانون باید تا پایان مرداد ماه به مجلس فرستاده می شد تاکنون ارائه نشده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 98 به میزان 14 میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم اختصاص داده است تا بتواند از این رقم استفاده کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا اثر این اختصاص بودجه در زندگی مردم محسوس نیست، عنوان کرد: باید دولت گزارش ارائه کند تا بتوانیم مشکلات و موانع را تشخیص دهیم اما الآن نمی توان قضاوتی در این رابطه داشت.

سالک افزود: با بازگشایی مجلس در روز یکشنبه این موضوع را پیگیری خواهم کرد تا برنامه دولت برای تأمین کالاهای اساسی مشخص شود.

حجت الاسلام احمد سالک پیش از این در گفت وگو با یکی از رسانه ها از فرصت دولت تا پایان مرداد برای ارائه گزارش عملکرد درباره تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم صحبت کرده بود.

انتهای پیام/63113/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha