قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش مصرف گاز زنجانی ها در بخش خانگی و صنعت

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افزایش 6 درصدی مصرف گاز زنجانی ها در بخش خانگی و صنعتی خبر داد.

افزایش مصرف گاز زنجانی ها در بخش خانگی و صنعت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هادی احمدلو امروز در زنجان به ارائه گزارشی از وضعیت مصرف گاز در استان طی سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: میزان مصرف گاز استان زنجان در چهار ماهه نخست امسال 475 میلیون و 91 هزار متر مکعب بوده است که شامل بخش های خانگی، تجاری و صنعتی است و با احتساب 386 میلیون و 839 هزار متر مکعب گاز در بخش صنایع، میزان مصرف گاز استان در این مدت به بیش از 861 میلیون متر مکعب می رسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه از این میزان 190 میلیون متر مکعب مربوط به مصارف خانگی، 30 میلیون مترمکعب مربوط به مصرف خدماتی و تجاری و 225 میلیون مترمکعب نیز مربوط به مصرف صنعتی است، اضافه کرد: مصرف گاز استان در بخش خانگی و صنعت نسبت به سال قبل 6 درصد افزایش یافته است.

وی ضمن تأکید بر مصرف بهینه گاز در استان برای توسعه بیشتر خدمات در این حوزه گفت: این موضوع را مرهون خدمات و همکاری مشترکین هستیم.

احمدلو در ادامه به مبحث گازرسانی در شهرها و روستاهای استان اشاره داشت و افزود: با تلاش صورت گرفته به همه 21 شهر استان گازرسانی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همچنین از کل روستاهای استان 542 روستا به شبکه گاز کشور متصل شده اند که در تلاشیم تعداد آنها بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش کارکنان شرکت گاز استان ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکین است، گفت: از شهروندان درخواست داریم در صورت بروز مشکلات در این حوزه با واحد امداد شرکت گاز استان زنجان با 194 تماس بگیرند.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha