قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وکیلی: درست دوم عجله کردیم/ رقبا را دست کم نمی گیریم

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: برابر بلغارستان در ست دوم عجله کردیم اما هیچ رقیبی را دست کم نمیگیریم.

وکیلی: درست دوم  عجله کردیم/ رقبا را دست کم  نمی گیریم

محمد وکیلی درباره پیروزی ۳ بر یک برابر بلغارستان، گفت: بازی خیلی خوبی بود. بازی اول همان طور که انتظار داشتیم، سخت بود. به طور کلی در بازی اول به دلیل سطح توقعات و فشار روانی روی بازیکان، بازی سخت است. در ست دوم کمی بازیکنانمان عجله کردند و در حالی که می توانستیم پیروز باشیم، این ست را واگذار کردیم. بعد از صحبت هایی که با بازیکنان داشتیم، توانستیم تیم را آرام کنیم و بازیکنان موفق شدند توانایی های خود را نشان دهند.

سرمربی تیم نوجوانان ایران ادامه داد: تیم بلغارستان خیلی خوب بازی و بدون ترس مقابل ما کار کرد. این تیم تلاش کرد تا با فشار به تیم ما، بازیکنان ما را دچار اشتباه کند ولی این اتفاق نیفتاد. در کل بازی بدی نبود. همیشه بازی های اول سخت هستند. برخی از بازیکنان تیم ما تجربه بازی در رقابت های آسیایی را هم نداشتند و از جمله این بازیکنان نبی زاده، جلوداریان و… بودند که اولین تورنمنت خود را پشت سر گذاشتند. بازیکنانی مثل توخته و فیض امام دوست هم که تجربه داشتند، در این بازی به ما کمک کردند تا فشار روانی از روی تیم برداشته شود و با پیروزی این بازی را به پایان رساندیم.

او درباره مصاف ایران برابر جمهوری چک گفت: تیم جمهوری چک، تیم خیلی خوبی است. قطعا فردا بازی روان و تاکتیکی تری را ارائه می دهیم. امروز به وقت محلی ساعت ۱۳ بازی کردیم و ساعت ۲۰ تمرین داریم که مناسب نیست ولی باید تلاش کنیم تا خود را با شرایط تطبیق دهیم. بازی فردا سخت است و نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت و از هیچ تیمی هم نمی ترسیم. می خواهیم عملکرد خوبی ارائه دهیم و روز به روز بهتر شویم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha