قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اسکوچیچ: تیم فولاد خوزستان همواره برای من قابل احترام است

استان ها خوزستان اهواز سرمربی تیم نفت آبادان گفت: فولاد برای من قابل احترام است اما تلاش می کنیم در بازی فردا بتوانیم از شانس های موجود بهترین استفاده کنیم.

اسکوچیچ: تیم فولاد خوزستان همواره برای من قابل احترام است

دراگان اسکوچیچ  شامگاه پنجشنبه در نشست خبری در نشست خبری قبل از بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: فدراسیون باید قانون حمایت از بازیکنان و مربیان طلبکار از باشگاه ها را در رابطه با همه اجرا کند.

وی با بیان اینکه خیلی خوشحال هستم که یک بار دیگر به اهواز آمده ام و دوستانم را می بینم گفت: بازی بسیار مهمی را پیش رو داریم. این بازی برای من احساسی است اگر چه فقط سه امتیاز دارد. فکر می کنم قبل از شروع مسابقات آماده سازی به نسبت خوبی را انجام دادیم و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: چون بازی اول را برگزار می کنیم، اطلاعات جامع و کاملی درباره تیم حریف نداریم. نه تنها ما بلکه هیچ تیم دیگری نسبت به رقیبش اطلاعات کاملی ندارد. در فوتبال اگر برنامه نداشته باشید و زمان شروع لیگ را ندانید، نمی توانید به خوبی روی تیم تان برنامه ریزی کنید اما به حدی تجربه دارم که بتوانم تیمم را از این مرحله عبور بدهم.

وی همچنین درباره عملکرد تیمش در فصل نقل و انتقالات گفت: از اقداماتی که صورت گرفت راضی هستم. کارمان را دیر شروع کردیم و به عنوان آخرین تیم وارد فصل نقل و انتقالات شدیم. این موضوع یک مشکل است و حتی تیم تا حدی مشکل مالی دارد.

سرمربی صنعت نفت آبادان  گفت: نمی دانم چرا ۲۴ ساعت قبل از بازی به ما می گویند کارت بازی چهار بازیکن صادر نشده است در حالی که لیگ برتر ۲ ماه تعطیل بود. من اسنادی را دارم که از سال ۲۰۱۵ تیم ملوان باید باقی مانده قراردادم را بدهد اما این امر محقق نشد.

وی در پایان گفت: وابستگی زیادی به خوزستان دارم و نفت را به همین علت انتخاب کردم. برای فولاد خوزستان هم به جز بازی مقابل ما در سایر مسابقات آرزوی موفقیت دارم.

دیدار تیم های فولاد و نفت آبادان از ساعت ۲۰:۱۵ روز جمعه در اهواز برگزار می شود.

۹۸۷۹/۶۰۰۲

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha