قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استقرار اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی تهران تا پایان سال

به دنبال اعلام خبری در مورد استقرار نیروهای اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی پایتخت، رئیس اورژانس تهران درباره چگونگی استقرار این نیروها توضیحاتی را ارائه کرد.

استقرار اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی تهران تا پایان سال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر پیمان صابریان در این باره اظهار کرد: طی مدت گذشته مصوبه ای را از شورای اسلامی شهر تهران گرفتیم که طبق آن قرار شد اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر استقرار داشته باشد تا در زمان های مورد نیاز عملیات مشترک انجام شود.

وی افزود: ایستگاه های آتش نشانی در نقاط استراتژیک و عملیاتی شهر واقع شدند که دسترسی مناسبی به مناطق مختلف شهر دارند، از این جهت اگر آمبولانس و موتورلانس های اورژانس هم در آن ها مستقر شوند می توانند با سرعت و هماهنگی بیشتری عملیات ها را پیش ببرند.

به گفته صابریان، تا کنون در بعضی از حوادث ، احساس نیاز و کمبود این همکاری مشخص بود که خوشبختانه با این اقدام برطرف خواهد شد.

رئیس اورژانس تهران از محقق شدن استقرار اورژانس در ایستگاه های سازمان آتش نشانی طی سه یا چهار ماه آینده خبر داد و افزود: قرار است در مرحله اول اجرای این طرح  نیروهای 30 ایستگاه در این پایگاه ها مستقر شوند، بنابراین از آن زمان به بعد بر اساس نیاز هر ماموریت نیروهای اورژانس نیز به همراه آتش نشانی به محل حادثه اعزام خواهند شد.

به گفته وی هم اکنون نیروهای اورژانس تهران در سوله های بحران نیز حضور دارند و حدود 51 پایگاه اورژانس در این سوله ها مستقر هستند.

پیروز حناچی شهردار تهران پیش از این و در حاشیه مراسم افتتاح ایستگاه جدید آتش نشانی اعلام کرده بود:  یکی از خدمات جدید که با همکاری اورژانس اتفاق افتاده این است که از این پس در ایستگاه های آتش نشانی اورژانس و موتورلانس مستقر خواهیم داشت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha