قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۹۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اسدی: تعدادی از بازیکنان ما اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: ما مقابل تیمی بازی کردیم که سه دوره قهرمان لیگ برتر شده و در این بازی تعدادی از بچه های ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند.

اسدی: تعدادی از بازیکنان ما اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در چارچوب هفته اول مسابقات لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و پارس جم امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ پوشان پایتخت به پایان رسید.

مرتضی اسدی در پاسخ به این سؤال که بازی امروز مقابل پرسپولیس چطور بود، گفت: تیم ما امروز باخت اما این را من نمی گوییم همه می گویند ما مقابل تیمی که سه دوره متداول قهرمان لیگ برتر شده بازی کردیم. چند نفر از بازیکنان ما اولین باری بود که در استادیوم آزادی بازی می کردند. به هر حال یک مقدار زمان می برد و تیم ما هفته به هفته بهتر می شود.

وی در ادامه صحبت های خود در مورد اعتراضی که در بازی داشت، گفت: بازیکن توپ را با دست انداخت باید داور که پشت دروازه بود به داور وسط کمک می کرد. به هر حال تعداد داوران ما پنج نفر شده است اگر همین جا به داور کمک نکنند پس باید کجا به داور کمک کنند؟

اسدی در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: طی سال های گذشته برنامه 90 را داشتیم که بعد از بازی ها کارشناسی می کرد و حالا دیگر برنامه 90 را هم نداریم. واقعاً جای عادل فردوسی پور خالی است. این را باز هم می گویم جای او در فوتبال خالی است امیدوارم سازمان کاری کند تا دوباره این برنامه را داشته باشیم.

انتهای پیام/ر

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha