قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۸۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برنامه کوهپیمایی پویش «نه به قلیان» در بوکان برگزار شد

استان ها آذربایجان غربیمهاباد برنامه کوهپیمایی پویش «نه به قلیان» با حضور جمعی از شهروندان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهید قلی پور بوکان روز پنجشنبه در این شهرستان برگزار شد.

برنامه کوهپیمایی پویش «نه  به قلیان» در بوکان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رییس شبکه بهداشت و درمان بوکان روز پنجشنبه اظهار داشت: در این حرکت فرهنگی که جمعی از علاقه مندان به کوهنوردی و طبیعت و شماری از ورزشکاران و خبرنگاران رسانه های گروهی این شهرستان نیز حضور داشتند حاضران فاصله سه کیلومتری جاده «کوسه» تا ارتفاعات کوه «برده زرد» را پیمودند.

محمد عباسی با بیان اینکه تعهد اجتماعی در پیشگیری از استعمال مواد دخانی یک وظیفه همگانی محسوب می شوند افزود: باید همه آحاد جامعه نسبت به این معضل اجتماعی احساس مسولیت کرده و در مورد آن  شانه خالی نکنند.

وی اضافه کرد: این پویش نیز به منظور تلاش در راستای آگاه سازی و حساس سازی جامعه در خصوص مضرّات ناشی از استعمال دخانیات و قلیان برگزار و در طول سال تداوم خواهد داشت.

وی تاکید کرد: هنرمندان، مسوولان و افراد سرشناس می توانند با مشارکت در این پویش به گستردگی این حرکت فرهنگی و توسعه آن در جامعه کمک کنند. 

وی گفت: در این پویش حاضران همچنین مسیر جاده کوسه تا کوه برده زرد را از زباله پاکسازی کردند.

رشد قلیان سراها در چند سال اخیر باعث شده است تا بسیاری از جوانان به دلیل بی تفاوتی خانواده ها به سمت استفاده از قلیان گرایش پیدا کنند.

هر ساله بیش از هفت میلیون نفر مرگ در جهان در اثر مصرف مواد دخانی رخ می دهد و مصرف قلیان در گروه سنی زیر ۱۵ سال نیز افزایش نگران کننده ای پیدا کرده است.

بوکان در جنوب آذربایجان غربی و ۱۸۵ کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

۷۵۱۰/۶۱۸۵/

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha