قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۵۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به مناسبت عید غدیر؛

۳ هزار وعده غذای نذری در لوندویل آستارا توزیع شد

استان ها گیلان آستارا بخشدار لوندویل شهرستان آستارا از توزیع سه هزار وعده غذای گرم بین نیازمندان این بخش، به مناسبت عید غیر خم خبر داد.

۳ هزار وعده غذای نذری در لوندویل آستارا توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، توحید کرم زاده روز سه شنبه به گفت: در تهیه مواد اولیه و پخت این غداها خیران بومی، بخشداری، دهیاران، حوزه مقاومت بسیج شهر، هیئت امنای مساجد و امام جماعت مسجد جامع شهر لوندویل و همچنین هیاتی از خیرات استان اصفهان مشارکت کردند.

وی افزود: برنامه ریزی و جمع آوری هدایای نقدی برای گستردن این سفره اطعام و توزیع ناهار بین نیازمندان، از روز گذشته آغاز شده بود و نیکوکاران در این قبیل حرکت های مردمی، از ظرفیت مساجد به خوبی استفاده می کنند.

وی ادامه داد: جشن و سرور عید غدیر و وعظ در خصوص فضائل و مکارم مولا علی (ع) در مساجد و حسینیه های شهر و برخی روستاهای لوندویل ادامه دارد و اهالی با اشتیاق در آنها حضور می یابند.

بخشدار لوندویل با اشاره به سابقه نیکوکاران این بخش در دستگیری از فقرا و نیازمندان، مناسبت های ملی و مذهبی را فرصت های خوبی برای رسیدگی به محرومان دانست و مشارکت خیران بومی را قابل تقدیر ارزیابی کرد.

بخش لوندویل شهرستان آستارا با ۱۴۸ کیلومتر مربع مساحت و ۲۲ هزار نفر جمعیت در امتداد محور مواصلاتی آستارا به تالش قرار دارد و از سال ۱۳۸۰ به عنوان بخش معرفی شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در دو بخش مرکزی و لوندویل، در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

۷۱۲۴

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha