قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۵۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زنگنه: دیدارهای اروپایی اعتماد به نفس تیم ملی بسکتبال را بالا برده است

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران اعتقاد دارد برگزاری دیدارهای دوستانه اروپایی انگیزه و اعتماد به نفس ملی پوشان را برای حضور در جام جهانی بالا برده است.

زنگنه: دیدارهای اروپایی اعتماد به نفس تیم ملی بسکتبال را بالا برده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آخرین تمرین تیم ملی بسکتبال ایران روز دوشنبه برای حضور در جام جهانی چین برگزار شد و تیم ملی بسکتبال هم سه شنبه شب راهی چین می شود.

آرمان زنگنه ملی پوش بسکتبال ایران با اشاره به باز ی های تدارکاتی بین المللی برای آمادگی بیشتر برای حضور در جام جهانی اظهار داشت: تجربه بازی های بین المللی ما حالا بیشتر شده است. من خودم به شخصه دومین جام جهانی را تجربه می کنم؛ بعضی از بازیکنان هم شاید سومین تجربه جام جهانی را داشته باشند. برگزاری بازی های اروپایی روحیه ما را بالا برد. برتری مقابل روسیه نیز باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه ما شده است.

وی درباره اینکه آیا تیم ملی می تواند به مرحله دوم صعود کند خاطرنشان کرد: بازی های بین المللی و برگزاری اردوهای آمادگی تاثیرگذار است. این موضوع مانند شب امتحان است؛ هر چقدر در طول سال درس خوانده باشیم شب امتحان هم استرس نداریم. آماده سازی خوب و برگزاری اردوهای تدارکاتی باعث می شود در جام جهانی استرس و ناهماهنگی ما کمتر شود.

جام جهانی ۲۰۱۹ چین از ۹ شهریور آغاز می شود.

تیم ملی بسکتبال کشورمان پیش از جام جهانی در تورنمنتی به میزبانی چین شرکت می کند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha