قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۴۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

35میلیون دلار ارز برای واردات ذرت آلوده از کشور خارج شد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: 35 میلیون دلار ارز برای واردات ذرت آلوده از کشور خارج شده است.

35میلیون دلار ارز برای واردات ذرت آلوده از کشور خارج شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر خجسته امروز در همدان با بیان اینکه 35 میلیون دلار ارز برای واردات ذرت آلوده از کشور خارج شده است اظهار کرد: این میزان معادل سرمایه 13 شرکت دولتی است.

وی با اشاره به اینکه نکته مورد توجه این است که زمان واردات ذرت آلوده بوده یا خیر؟ ادامه داد: گواهی بهداشتی بزریل و sgs را درخواست کردیم اما متولیان امر این گواهی را ارائه  نکردند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به نظر می رسد از ابتدا این ذرت به صورت آلوده وارد کشور شده است خاطرنشان کرد: مدارک اولیه ورود در حال حاضر در دسترس نیست.

وی با اشاره به اینکه ورود ذرت آلوده ده ها مشکل برای کشور ایجاد کرده است افزود: بیش از 200 میلیارد تومان هزینه برای امحاء این ذرت آلوده نیاز است.

خجسته با بیان اینکه بین 700 تا 1000 روز زمان و 7 هزار کامیون سنگین برای حمل و نقل کالای آلوده مورد نیاز است تأکید کرد:  با توجه به اینکه سم این کالا آفلاکتوس یکی از سم های بسیار خطرناک است با گذشت زمان آلودگی بیشتر می شود.

وی در پایان اظهار کرد: اداره استاندارد پاسخگو باشد به چه عنوان کالای آلوده را وارد کشور شده و اگر تایید پزشکی برای ورود کالا وجود دارد ارائه شود.

انتهای پیام /89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha