قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۳۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر کل ورزش استان خبر داد؛

اعلام آمادگی سمنانی ها برای تیمداری در لیگ برتر کشتی

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان سمنان از حضور یک تیم کشتی فرنگی این استان در رقابتهای کشتی لیگ برتر خبر داد.

اعلام آمادگی سمنانی ها برای تیمداری در لیگ برتر کشتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجتبی جانعلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در نشستی با حضور عبدالمهدی نصیرزاده رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی به ظرفیت های کشتی این استان اشاره و در نهایت برای حضور یک تیم از سمنان در لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام آمادگی کرد.

وی در همین رابطه گفت: ما در بحث زیرساخت های ورزشی در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و حتی می توانم بگویم در رتبه اول کشور هستیم، اما در بحث فنی دچار ضعف هستیم. حضور یک تیم از استان سمنان در لیگ برتر می تواند موجبات توسعه کشتی در استان را فراهم کند و معتقدم باید از ظرفیت های شرکت های داخل استان برای حضور در لیگ کشتی استفاده کنیم.

در ادامه این نشست نصیرزاده نیز تصریح کرد: در سفری که به استان سمنان داشتیم، مدیرکل ورزش و جوانان استان نسبت به اینکه برای نخستین بار در لیگ برتر کشتی حضور داشته باشند ابراز علاقه کرد و مایل بود در لیگ برتر کشتی آزاد هم تیمداری کنند، اما با توجه به پتانسیل موجود پیشنهاد کردم فعلا در لیگ کشتی فرنگی حضور داشته باشند.

نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: مقرر شد جلسه ای با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان نیز در این زمینه برگزار شود تا مقدمات حضور یک تیم از استان سمنان در لیگ برتر کشتی فرنگی مهیا شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha