قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۲۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مطالعات آلاینده های زیست محیطی صنایع به صورت تجمیعی انجام شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه آلاینده های زیست محیطی واحدهای صنعتی و خدماتی غرب بندرعباس به صورت مجزا بررسی شده است، گفت: باید مطالعات آلایندگی زیست محیطی تجمیع واحدهای صنعتی و خدماتی در غرب شهر بندرعباس انجام و گزارش آن به کارگروه زیربنایی استان ارائه شود.

مطالعات آلاینده های زیست محیطی صنایع به صورت تجمیعی انجام شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، رضا مدرس صبح امروز در جلسه کارگروه زیربنایی توسعه  روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان، اظهار داشت: علاوه بر بررسی آلایندگی زیست محیطی واحدهای صنعتی و خدماتی غرب شهر بندرعباس به صورت مجزا که همواره اداره کل  محیط زیست استان انجام می دهد باید میزان آلایندگی این منطقه به صورت تجمیع این واحدها نیز مورد بررسی قرار گیرد.

وی در این جلسه با بیان اینکه دستگاه های اجرایی برای توسعه استان، باید مدافع و حامی سرمایه گذاران باشند، افزود: دستگاه های اجرایی و دولتی برای اجرای دقیق طرح های مورد نظر با هم همکاری لازم را داشته باشند تا روند امور تسریع یابد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه باید هماهنگی و همدلی مناسبی بین مدیران دستگاه های اجرایی در جهت جذب سرمایه گذاری وجود داشته باشد، بیان کرد: باید حمایت های لازم از سرمایه گذاران در حوزه های مختلف در استان انجام شود.

مدرس خاطر نشان کرد: بیش از ۱۹ طرح در بخش های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، خدماتی و دامداری برای بررسی به کارگروه امور زیربنایی این استان ارسال شده است.

وی اضافه کرد: این طرح ها مربوط به پنج شهرستان، قشم، بندرلنگه، حاجی آباد، سیریک و بستک در هرمزگان است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در پایان بیان کرد: از جمله این   ۱۹ طرح می توان به پنج طرح بز داشتی، دو پرورش شتر مرغ، تکثیر میگو، پروار بندی بره، سه طرح انبار و نگهداری مواد غذایی، محصولات بتنی، بازیافت فولاد و چدن، کنسانتره کرومیت، اقامتگاه بوم گردی د باشگاه ورزشی اشاره کرد که با ۱۵ طرح موافقت و ۴ طرح برای بررسی مجدد به کمیته های مربوطه ارسال شد.

انتهای پیام/88037

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha