قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۱۱۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آزادی نفتکش ایران نتیجه مقاومت است/ ایران قدرت اقدام متقابل علیه دشمنان را دارد

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه آزادی نفتکش ایران نتیجه مقاومت است، گفت: ایران قدرت اقدام متقابل علیه دشمنان را دارد.

آزادی نفتکش ایران نتیجه مقاومت است/ ایران قدرت اقدام متقابل علیه دشمنان را دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام حسن بیگدلی امروز در زنجان اظهار کرد: آزادی نفتکش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دلیل اینکه یک خروجی مهم از نتیجه مقاومت انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی و فضای بین دنیای بی رحم امروز است، دستاورد محسوب می شود.

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه ملت عزیز شاهد هستند در طول ۴۰ سال گذشته هر کجا ایران اسلامی مقاومت کرده و به خود وابسته بوده موفق بوده است، افزود: از سوی دیگر هر بار ایران به جای دیگر چه غرب و چه شرق وابسته بوده، موفقیت کسب نکرده است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران پس از چندین سال تلاش برای مذاکره و همراهی با کشورهای دیگر برای ورود به مذاکره به این نتیجه رسید که مذاکره با آمریکا و اروپا بی نتیجه است، گفت: کشور ایران اسلامی به این نتیجه رسید که در عرصه های مختلف باید مقاومت خود را نشان دهد.

بیگدلی با بیان اینکه در عرصه اقتصادی نیز باید مقاومت کرد، ادامه داد: اقتصاد مقاومتی یکی از راه ها برای موفقیت ایران اسلامی در جامعه کنونی است.

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه ایران هم اکنون در عرصه منطقه و خارج از منطقه در جبهه های سوریه، عراق، یمن و همچنین کشورهای شمال آفریقا موفقیت های چشمگیری داشته است، خاطر نشان کرد: برای شکستن جبهه مقاومت انگلیس به نیابت از آمریکا کشتی ایران را در «جبل الطارق» متوقف کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا و انگلیس تصور داشتند که ایران توان مقابله ندارد و تسلیم خواهد شد، گفت: با این وجود جمهوری اسلامی ایران در نخستین فرصت نفتکش انگلیسی را در تنگه هرمز متوقف کرد.

بیگدلی با اشاره به اینکه تمام حیله های دشمنان در ماه های اخیر بی نتیجه ماند، تصریح کرد: ماحصل مقاومت آزادسازی نفتکش ایران بود و شرط آزادی نفتکش انگلیسی بررسی وضعیت این کشتی پس از بازگشت کشتی ایران به وطن است که این موضوع نشان از اوج اقتداری است که  نظام دارد که در دنیا بی نظیر است.

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه قدرت بین المللی چند مرحله و بخش دارد، گفت: اقدام متقابل یکی از بخش های این قدرت است و آزادسازی کشتی ایرانی نشان داد که ایران علاوه بر منطقه در خارج از مرزهای جغرافیایی نیز دارای قدرت لازم برای مقابله با تهدیدات دشمنان است.

*ایران توان مقابله با تهدید کنندگان منافع خود را در هر کجای دنیا دارد

وی تاکید کرد: هر جای دنیا بخواهند منافع ایران را از بین ببرند، ایران توان مقابله دارد.

بیگدلی با اشاره به اینکه فضای حاکمیت دنیا به این نتیجه رسید که ایران کنونی ایران گذشته نیست و قدرت این کشور بسیار بالاتر از تصور آنان است، بیان کرد: نابود کردن پهباد آمریکایی نیز خود نشان دیگری از اقتدار نظامی ایران در منطقه است.

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در فضای اقتصادی نیز باید اقتصاد مقاومتی توسط متخصصان اساتید، اساتید حوزه، دانشگاهیان، اهل فکر و فرهنگ مورد توجه قرار گیرد، گفت: منابع زیادی داریم که باید آنها را مد نظر داشت و از سوی دیگر جوانان را باور کرده و آن ها را به سمتی هدایت کنیم که ایران در زمینه اقتصادی نیز به قدرت برتر تبدیل شود.

وی افزود: قدرت علمی و اقتصادی را نیز باید کسب کنیم و در سایه آزادی و امنیت به سمت رشد و برآورده کردن مقاصد حرکت کنیم.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha