قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۷۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار ایلام:

ریشه های محرومیت استان ایلام صرفا عوامل بیرونی نیست

ایلام - استاندار ایلام گفت: تنگ نظری مسئولان استانی، معارضین محلی، تعصبات قومی از عوامل و موانع توسعه نیافتگی استان است.

ریشه های محرومیت استان ایلام صرفا عوامل بیرونی نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاسم سلیمانی عصر سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: با وجود همه پتانسیل ها استان ایلام توسعه نیافته است و نمی توان تنها هشت سال جنگ تحمیلی را عامل اصلی کم توسعه بودن استان اعلام کرد.

وی ادامه داد: تنگ نظری مسئولان استانی، معارضین محلی، تعصبات قومی از عوامل و موانع توسعه نیافتگی استان است که بیشتر ریشه در داخل دارد.

استاندار ایلام افزود: در انتصاب مدیران توانمندی و همراهی با دولت مد نظر است و تعیین صلاحیت به عهده اطلاعات بوده و عملکرد مدیر توسط دستگاه های نظارتی بازرسی، دیوان محاسبات و دستگاه قضا بررسی می شود.

سلیمانی دشتکی از مدیران خواست به جای تخریب مدیر قبل از خود برنامه های خود را تقویت و اجرا و جایگاه خود را رشد و ارتقا دهند.

وی همچنین بر ضرورت اجرای طرح شهرک های صنفی به منظور خروج واحدهای آلاینده و مزاحم، ساماندهی بازار میوه و تره بار، اجرای شهرک سلامت شد و گفت: همه باید برای اجرای این طرح ها کمک کنند و همکاری مناسبی برای تسریع و به سرانجام رساندن آنها داشته باشند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha