قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمک ۷5 میلیارد ریالی خیران اردبیلی به مراکز نیکوکاری

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم خیر استان اردبیل بیش از 75 میلیارد ریال در چهار ماهه نخست سال جاری به مراکز نیکوکاری کمک کرده اند.

کمک ۷5 میلیارد ریالی خیران اردبیلی به مراکز نیکوکاری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، صفر توحیدی در حاشیه افتتاح مرکز نیکوکاری «مهندسان هدف» در بخش ثمرین از توابع شهرستان اردبیل با اشاره به این که مردم نیک اندیش استان بیش از هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در چهار ماهه نخست سال جاری به مراکز نیکوکاری کمک کرده اند، اظهار کرد: مرکز نیکوکاری فرایند اتصال نیازمندان به خیران را تسهیل می کند که خدمات حمایتی به صورت کیفی تر در اختیار محرومان و مستضعفان جامعه قرار می گیرد.

وی با اعلام این که رشد ۱۳۶ درصدی کمک های مردمی به مراکز نیکوکاری در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته بیانگر حسن اعتماد خیران به این مراکز است، اعلام کرد: مراکز نیکوکاری بدون نیاز به بروکراسی اداری خدمات حمایتی را به اقشار آسیب پذیر ارائه می کنند که این موضوع به رفع مشکلات نیازمندان سرعت بیشتری می دهد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مراکز نیکوکاری، واحدهای مردمی هستند که در مساجد، محله ها و روستاهای استان اردبیل تشکیل می شوند، تصریح کرد: تلاش شده است تا در مکان های مختلف شهر و روستا مراکز نیکوکاری راه اندازی شود تا مردم خیر آن محل در سریع ترین زمان ممکن بتوانند نذورات خود را پرداخت کرده و مددجویان نیز بتوانند خدمات مورد نظر را در اسرع وقت دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه خیران اردبیلی بیش از یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به صورت نقدی در چهار ماهه نخست سال جاری به مراکز نیکوکاری کمک کرده اند، اذعان داشت: مراکز نیکوکاری با شفاف سازی عملکرد و هزینه کرد کمک های مردمی به خوبی توانسته اند اعتماد خیران را جلب کرده و در رفع نیازهای اساسی مددجویان گام های موثرتری بردارند.

توحیدی اظهار داشت: گستره حمایتی مرکز نیکوکاری «مهندسان هدف» بر روی ۵۰۰ خانوار نیازمند متمرکز شده است و بخش مهمی از حمایت های این مرکز نیکوکاری ارائه خدمات عمرانی به مددجویان است تا آنها از سرپناهی مقاوم و مناسب بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه حدود ۴۸۰ میلیون تومان خدمات حمایتی در چهار ماهه نخست سال جاری از طریق مرکز نیکوکاری مهندسان هدف به خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند ارائه شده است، تشریح کرد: ۳۳۸۲ مترمبع خدمات فنی و مهندسی رایگان به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان از جمله فعالیت های این مرکز نیکوکاری به منظور تأمین مسکن مناسب برای اقشار آسیب پذیر بوده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل کمک به ساخت سه واحد مسکن مددجویی را از دیگر فعالیت های برجسته این مرکز نیکوکاری برشمرد و گفت: بیش از ۷۰ میلیون تومان برای ساخت سرپناه مقاوم و مناسب برای سه خانوار تحت حمایت هزینه پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه خیران از طریق سامانه ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ می توانند نحوه یاری رسانی به خانوار تحت حمایت را اعلام کنند، گفت: سیستم آنی پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* نیز در اختیار خیران اردبیلی قرار دارد تا با استفاده از گوشی همراه و در کم ترین زمان ممکن کمک های خود را به دست اقشار آسیب پذیر برسانند.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha