قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سبک‎های غیرمجاز، چالش اصلی فدراسیون ورزش‎های رزمی

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: سبک های غیرمجاز چالش اصلی فدراسیون هستند.

سبک‎های غیرمجاز، چالش اصلی فدراسیون ورزش‎های رزمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شهرام عظیمی ، اظهار کرد: کسی که سرپرست است، تمرکزش را باید روی برنامه های کوتاه مدت بگذارد و بر همین اساس به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی فدراسیون برنامه هایی را تدوین کردم که با کمک وزارت ورزش و جوانان تا این لحظه شاید ۷۰ درصد آنها محقق شده است.

وی نگاه و توجه ویژه به استعدادها و استعدادیابی را مهم ترین توصیه اش به رئیس بعدی فدراسیون برشمرد و اضافه کرد: سبک های غیرمجاز یا سبک هایی که برای ورزش کشور اثربخش نیستند باید با قدرت و سرعت ساماندهی شوند، چون این مشکل دغدغه اصلی ورزش های رزمی در این مقطع زمانی است.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پاسخ به پرسشی که چه تعداد سبک در کشورمان زیرنظر این فدراسیون مجوز فعالیت دارد؟ بیان کرد: حدود ۹۰ سبک اما در حال حاضر بین ۱۶۰ تا ۱۷۰ سبک در حال فعالیت بوده و این چالش اصلی فدراسیون است.

وی تأکید کرد: اگر این سبک ها که معضل و نگرانی کارشناسان، مخاطبان، ذی نفعان، خانواده ها و... هستند، ساماندهی شوند، خوب است.

عظیمی تصریح کرد: دغدغه خانواده ها در حال حاضر این سبک هاست، فردی چند ماه فعالیت می کند و درجه ای یا کمربند یک سبک را می گیرد اما بعد از آن، سبک مورد نظر متوقف می شود، چون ما از روز اول برای مجوز دادن به آن کارشناسی نکرده ایم و همه را دچار مشکل می کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha