قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زنجانی ها مرغ منجمد نمی خرند

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان از افزایش قیمت مرغ گرم به 14 هزار و 950 تومان خبر داد و گفت: با این حال زنجانی ها از مرغ منجمد استقبال چندانی نمی کنند.

زنجانی ها مرغ منجمد نمی خرند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید ناصر رمضانلو امروز در زنجان اظهار کرد: قیمت مرغ گرم طی هفته های گذشته روند افزایشی به خود گرفته و این روزها به اوج خود رسیده است.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان با بیان اینکه قبل از عید سعید قربان قیمت مرغ گرم 14 هزار و 750 تومان بود، تصریح کرد: این روزها قیمت مرغ به 14 هزار و 950 تومان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه امروز زنجان در قیمت مرغ تقریبا پایین ترین قیمت را در بین استان های همجوار دارد، اضافه کرد: قیمت در بقیه استان ها در حدود 200 یا 300 تومان بالاتر از زنجان دارند.

رمضانلو با بیان اینکه مصرف مرغ گرم دو روز قبل از عید قربان بسیار افزایش یافته بود، تصریح کرد: امروز روال عادی را در مصرف داریم، چون مرغ کالایی است که وابسته به عرضه و تقاضا است.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان با اشاره به اینکه میزان مصرف روزانه مرغ گرم در زنجان 60 یا 70 تن است، اضافه کرد: در برخی از برهه های زمانی این میزان مصرف افزایش پیدا می کند و گاها کاهش هم پیدا می کند.

وی همچنین درباره توزیع مرغ منجمد در بازار اشاره کرد و گفت: مردم اصلا از مرغ منجمد استقبالی ندارند و با اینکه قیمت مرغ گرم حدود 2 هزار و 500 تومان از منجمد بالاتر است، اما مردم مرغ منجمد نمی خرند.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha