قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یزدانیان: تعامل پژوهشگاه ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام پروژه سیستم عامل بومی

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:پروژه سیستم عامل بومی در این پژوهشگاه تعریف نشده اما تعاملات ما با تیم های این پروژه باعث شده تا آنها بتوانند از تجهیزات و آزمایشگاه های این مرکز استفاده کنند.

یزدانیان: تعامل پژوهشگاه ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام پروژه  سیستم عامل بومی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعاتی در گفت وگو با ، با اشاره به همکاری های این مرکز برای انجام پروژه های کلان تحقیقاتی گفت: موضوع سیستم عامل بومی که پیش از این مطرح شده بود توسط تیم های تحقیقاتی در حال انجام است که این تیم ها با پژوهشکده های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات کاملا در ارتباط هستند.

وی افزود: اساتید این پروژه با مراجعه به پژوهشگاه تعامل مناسبی را بین این تیم ها و پژوهشگاه ایجاد کرده اند. البته پروژه سیستم عامل بومی در پژوهشگاه تعریف نشده اما تعاملات ما با این تیم ها باعث شده تا آنها بتوانند از تجهیزات و آزمایشگاه های این مرکز استفاده کنند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از فعالیت های خوبی که در این پژوهشگاه انجام شد و با همکاری بخش خصوصی بود موضوع اندروید ملی بود که تقریبا می توان گفت این قضیه یکی از بهترین فعالیت های تحقیقاتی این پژوهشگاه بوده است.

لازم به ذکر است موضوع سیستم عامل بومی پیش از این توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شده و جزو اولویت های این وزارتخانه قرار گرفته است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha