قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«اشک خدا» به روی صحنه رفت

کارگردان نمایش اشک خدا از اجرای این نمایش در قم از 15 تا 26 مرداد ماه امسال خبر داد.

«اشک خدا» به روی صحنه رفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرضیه بنی علی امروز در قم، با اشاره به اجرای نمایش اشک خدا اظهار کرد: این نمایش در مورد معضل اعتیاد است که دامن گیر اغلب خانواده ها شده است. اعتیاد صنعتی به دلیل آنکه بدون بو است خطراتی به همراه دارد.

وی خاطرنشان کرد: داستان این نمایش درباره دو دوست است که پس از اتمام دوران دبیرستان از یکدیگر جدا شده اند. یکی از آنها به سربازی و دیگری به دانشگاه رفته است.

 

 

کارگردان نمایش اشک خدا با بیان اینکه دوستی که به سربازی رفته گرفتار معضل اعتیاد صنعتی شده است گفت: این فرد دوران سربازی خود را در شهری می گذراند که دوست دوران دبیرستانش نیز در آن شهر است. با دوستش رو به رو می شود بنابراین درصدد برمی آید دوست دبیرستانی خود را از این دام رها کند ولی متأسفانه این رها کردن به مرگ افراد زیادی می انجامد.

 

بنی علی از اجرای نمایش اشک خدا از 15 تا 26 مرداد ماه امسال خبر داد و افزود: این نمایش در پلاتو ماه واقع در خیابان خاکفرج، سازمان ملی جوانان اجرا می شود. حسن حسنی به عنوان دستیار کارگردان، حسین جعفری صرمی به عنوان مدیر تولید و مسعود مشعوف به عنوان مشاور پروژه است.

وی عنوان کرد: آیناز رحمانی، سمیه ابرقویی، فاطمه صحرانورد، زینب سادات دیبایی، فاطمه عبدالمالکی، مسعود مشعوف، عفیفه فروغی، نرگس ابوالحسنی، علیرضا هاشمی و شایان حاج اسماعیلی در این نمایش نقش آفرینی می کنند.

انتهای پیام/78003*40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha