قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی بانک اطلاعات سازمان های مردم نهاد در یزد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با اشاره به فعالیت 66 درصد سمن ها در یزد گفت: بانک اطلاعات سازمان های مردم نهاد در یزد راه اندازی می شود.

راه اندازی بانک اطلاعات سازمان های مردم نهاد در یزد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یزد، فخرالسادات خامسی هامانه شامگاه سه شنبه در نشست خبری که در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد با اشاره به گزارشی از سازمان های مردم نهاد استان یزد، گفت: 700 سازمان مردم نهاد در استان یزد در حوزه های مختلف فعالیت دارند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد خاطرنشان کرد: سمن های فعال استان یزد در بخش های مختلف فعالیت می کنند و تقریبا بیش از 66 درصد از این سمن ها فعال هستند که آمار بسیار خوبی است.

وی با بیان اینکه در طول سال های اخیر شاهد رشد 6 تا 7 برابری سمن های جوانان در استان یزد بودیم افزود: با مقایسه سال 97 با 96 به این مسئله می رسیم که در صدور پروانه فعالیت با رشد صددرصدی مواجه بودیم.

خامسی هامانه اظهار داشت: در سال 97 تنها استانی بودیم که تمام برنامه های حوزه های اجتماعی را صدر صد از طریق غیردولتی برگزار کردیم که این کار در سطح کشور یک کار ارزشمند محسوب می شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد خاطرنشان کرد: برگزاری نشست های گفتگو محور، نشست های صمیمانه سازمان های مردم نهاد با مسئولان و استاندارد یزد، برنامه هایی برای ارزیابی عملکرد سازمان های مردم نهاد شهرستان ها، شبکه سازی موضوعی با رویکرد ارتقا سطح دانش تخصصی متناسب با رشته تخصصی، تشکیل نخستین جلسه سازمان های مردم نهاد با مدیریت بحران در استان و برگزاری کارگاه های آموزشی برای از دیگر برنامه هایی است در استان برای سازمان های مردم نهاد و با همراهی و همکاری خودشان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه بانک اطلاعات سازمان های مردم نهاد در یزد راه اندازی می شود را در دستور کار داریم اضافه کرد: این بانک اطلاعات کاربردهای بسیار دارد که با منتشر شدن آن می تواند در اختیار کسانی قرار گیرد که علاقه مند به استفاده از این ظرفیت ها در استان هستند.

انتهای پیام/90013

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha