قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تجهیز کمپ سگ های بلاصاحب در «بوشهر»

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: اقدامات اساسی برای تجهیز کمپ سگ های بلاصاحب انجام شد.

تجهیز کمپ سگ های بلاصاحب در «بوشهر»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بوشهر، حسن شجاعی پور عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  عملیات تجهیز کمپ سگ های بلاصاحب توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر انجام شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر افزود: نخستین کارکرد در ایجاد امنیت برای این کمپ، دیوارکشی و فنس کشی بود تا زمینه کنترل این سگ های بلاصاحب انجام شود.

وی تصریح کرد: تأمین یخچال و فریزر جهت نگه داری غذا و دارو و احداث حوضچه آبخور حیوانات نیز  از اقدامات انجام شده در این کمپ بوده است.

شجاعی مساحت کمپ نگهداری سگ های بلاصاحب را حدود دو هکتار عنوان کرد و  گفت: با استقرار کانکسی مجهز ویژه نگهبانی و کارکنان ، کار مراقبت، تیمار و سم پاشی انجام و به شکل دوره ای با استفاده از کادر تخصصی سازمان دامپزشکی استان بوشهر، واکسیناسیون انجام می شود.

وی با اعلام این که مراقبت های اصولی جهت حفظ بهداشت محیط زندگی این سگ ها در کمپ انجام می شود، عنوان کرد: با تجهیز کمپ به یک دستگاه کارواش و یک تانکر 30 هزار لیتری، کار شستشوی محل زندگی سگ های بلاصاحب به شکل روزانه انجام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر ادامه داد: از آنجا که بخشی از بیماری ها بین انسان و حیوان مشترک بوده و می توانند قابل انتقال به انسان باشند، تمامی پرسنلی که در این کمپ به شکل مستقیمی با سگ ها در تماس هستند، مشمول معاینات دوره ای پزشکی قرار می گیرند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha