قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل استاندارد استان یزد:

محصولات دانش بنیان در یزد استانداردسازی می شود

یزد ـ مدیرکل استاندارد استان یزد از آغاز استانداردسازی محصولات دانش بنیان در یزد از ابتدای مهر ماه همزمان با ۱۱ استان کشور خبر داد.

محصولات دانش بنیان در یزد استانداردسازی می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان یزد، محمدحسین ماجدی اردکانی اظهار داشت: امسال که مصادف با سال رونق تولید است، یکی از راه حل‏ های آگاهانه مواجهه با تحریم ‎های ظالمانه وضع شده توسط استکبار جهانی، اهمیت دادن و استانداردسازی محصولات دانش بنیان است.

دبیر کارگروه استانداردسازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات استان خاطر نشان کرد: در این راستا سازمان ملی استاندارد ایران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی تفاهم نامه‏ ای، شیوه نامه چگونگی اعطای نشان استاندارد «دانش نماد» را تهیه کرده اند که ادارات کل استاندارد ١٢ استان با همکاری پارک علم و فناوری آن را اجرایی می کنند.

ماجدی اردکانی عنوان کرد: استان یزد به عنوان یکی از مطرح‏ ترین استان‏های صنعتی و معدنی کشور می ‏تواند الگویی کارآمد برای این نشان را ارائه دهد، ضمن اینکه سازمان ملی استاندارد برای اجرایی شدن این فرآیند تسهیلاتی نیز در نظر گرفته است.

استان یزد به لحاظ ذخایر معدنی دارای مقام دوم کشوری و از نظر صنعتی در کشور در رتبه چهارم قرار دارد و جزو ۱۰ استان برتر کشور در زمینه صادرات است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha