قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضرورت تقویت اعتماد ملت به نظام/مدیری که تخلف کند باید تنبیه شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تقویت اعتماد ملت تاکید کرد.

ضرورت تقویت اعتماد ملت به نظام/مدیری که تخلف کند باید تنبیه شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یاسوج، حسین کلانتری در نشست عصر امروز با سازمان های مردم نهاد گفت: سازمان های مردم نهاد با عشق و نوع دوستی و تعهد دینی به صورت داوطلبانه فعالیت های خیرخواهانه انجام می دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کسی که وارد کار تشکل های مردم نهاد می شود دنبال منافع نیست و فقط نگاه خدمت رسانی دارد.

وی با اشاره به غیرسیاسی بودن تشکل ها گفت: در استان نیازمند فعالیت و مشارکت ها سازمان های مردم نهاد هستیم که این تشکل ها بدون اینکه دنبال منافع حزبی، طایفه ای، سیاسی، قومی و شهرستانی باشند خدمت رسانی می کنند.

این مسوول عنوان کرد: اگر از تشکل ها برای تبلیغ فلان فرد سیاسی استفاده شود چهره تشکل و سمن مخدوش می شود.

کلانتری جوانان را محور گام دوم انقلاب دانست و افزود: ستون حرکت آینده کشور همین جوانانی هستند که به صورت داوطلبانه قعالیت می کنند که  حُسن تشکل ها به سازمان یافته بودن آنها است.

وی با اشاره به اینکه از تشکل ها حمایت می کنیم گفت:تشکل ها را باید تقویت کنیم که ورود نیروهای توانمند از راه های تقویت این سازمان های غیردولتی است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه جامعه به شدت نیازمند نشاط اجتماعی است، افزود: نباید مردم را ناامید کنیم و خدماتی که نظام ارائه داده را نادیده بگیریم.

وی بر تقویت اعتماد مردم به نظام و انقلاب تاکید کرد و افزود: اگر مدیری خلاف کرده باید زندان برود و تنبیه شود.

کلانتری عنوان کرد: روزی که به استان آمدم سراغ خانه مطبوعات، خانه احزاب، خانه جوانان و خانه سمن ها را گرفتم اما در استان نبود.قول نمی دهم اما تا از پا نیفتم تلاش می کنم خانه سمن و تشکل ها را سر و سامان دهم.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha