قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

2 هزار پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه یزد اجرا می شود

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع اصحاب رسانه گفت: 2 هزار پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه الغدیر استان یزد در سال جاری در دستور کار است که امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل در این زمینه ها فعالیت داشته باشیم.

2 هزار پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه یزد اجرا می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یزد، سرهنگ رضا پورشمسی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه استان یزد با بیان اینکه در حوزه خبرنگار و خبر دیدگاه مجموعه سپاه الغدیر و بسیج استان مشخص است گفت: خبرنگار سفیران و نمایندگان آحاد جامعه هستند و می توانند از حقوق مردم دفاع و از مسئولان نسبت به عملکردشان سؤال کنند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: خبرنگار عامل پیشرانی است که می تواند مسئول را مسئول نگه دارد و مورد سؤال قرار دهد زیرا مسئولان در حوزه مسئولیت خود باید مورد سؤال قرار گیرد و پاسخگو باشند.

وی اضافه کرد: در کشور ما حوزه خبرنگاری چالش های حادتری دارد و خبرنگار در نظام جمهوری اسلامی سخت تر کار را دنبال می کند چون نظام جهانی است که افکار جهانی دارد که می خواهد تمدن اسلامی را گسترش دهد.

پورشمسی با اشاره به اینکه وظیفه خبرنگار این است که مسئولان کشور را مسئول نگه دارد اظهار داشت: یک رسالت سنگین بر عهده خبرنگاران در جمهوری اسلامی قرار داده که پرداختن به مسائل مختلف با سؤال کردن از مسئولان است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه بسیج رسانه سپاه الغدیر استان یزد تشکیل شده که جامعه رسانه ای استان را متعالی سازد گفت: این مجموعه در سپاه استان یزد تشکیل شده تا رسانه های استان را به تحرک وادارد تا در نظام جمهوری اسلامی مسئولان را بیشتر مورد سؤال قرار دهند و مطمئناً دنبال سیاسی بازی نیست.

وی با اشاره به نقش مردم در پیروزی و بقاء انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: نگاه مجموعه سپاه این است که همه مردم انقلابی هستند مگر عده اندکی و دوم اینکه اگر انقلابی وجود دارد و به چهل ساله دوم رسیده و سخت ترین شرایط را پشت سر گذاشته به خاطر مردمی بودن این انقلاب است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به یکی از طرح های سپاه در استان، اظهار داشت: 2 هزار پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه الغدیر استان یزد در سال جاری در دستور کار است که امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل در این زمینه ها فعالیت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سپاه الغدیر استان یزد 450 منزل در مناطق سیل زده را حمایت می کند افزود: بازسازی روستاهای مناطق سیل زده توسط سپاه الغدیر استان یزد در سال جاری نیز پیگیری و دنبال می شود.

پورشمسی به برنامه کافه شهدا در بافت تاریخی یزد اشاره کرد و گفت: فرهنگ و تمدن شهر تاریخی یزد که امروزه به ثبت جهانی رسیده باید به شکلی باشد که به جهانیان معرفی شود و برگزاری کافه شهدا در مناطق تاریخی شهر یزد با این هدف ایجاد شد و در این حوزه نیازمند کمک های بیشتری داریم که بتوانیم فعالیت های مستمر و سالیانه ای را برگزار کنیم.

انتهای پیام/90013

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha