قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۶۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روی آنتن شبکه مستند؛

افتتاح شعبه «مک دونالدز» روی میز به اضافه مستند

مستند «مک دونالدز تقدیم می کند» به کارگردانی توحید ابراهیمی در جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» روی آنتن شبکه مستند می رود.

افتتاح شعبه «مک دونالدز» روی میز به اضافه مستند

سی و پنجمین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «مک دونالدز تقدیم می کند» به کارگردانی توحید ابراهیمی از شبکه مستند پخش خواهد شد.

ابراهیم متقی و فواد ایزدی از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران در این قسمت و بعد از پخش مستند، مهمان برنامه «به اضافه مستند» خواهند بود و به بررسی تاریخچه سرمایه داری در دنیا می پردازند. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی زاده به نقد و بررسی این مستند خواهند پرداخت.

مستند «مک دونالدز تقدیم می کند»، روایتی متفاوت از تاریخچه فعالیت رستوران های زنجیره ای مک دونالدز در آمریکا و دیگر کشورهای جهان است و از این منظر به نقد نظام سرمایه داری با محوریت شرکت مک دونالدز پرداخته است. ماجرای حضور رستوران های مک دونالدز در ایران همواره شایعات و حواشی خاص خود را به همراه داشته است. برخی اوقات شایعاتی منتشر می شود که قرار است شعبه ای از این رستوران در جایی از کشور راه اندازی شود اما تاکنون پای این رستوران به ایران باز نشده است.

«مک دونالدز تقدیم می کند» که به کارگردانی توحید ابراهیمی و تهیه کنندگی محسن یزدی ساخته شده است، چندی پیش در قالب جشنواره تلویزیونی مستند به نمایش درآمد و اکنون برای دومین بار در برنامه «به اضافه مستند» اکران خواهد شد. این قسمت از برنامه روز سه شنبه ۲۲ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۹ و جمعه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ است.

مجموعه برنامه «به اضافه مستند» که با اجرای سید محمدعلی صدری نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم هایی مختلف سه شنبه های هرهفته ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه مستند می رود، به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی درباره موضوع مستند می پردازد.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha