قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۰۰۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه زنجان خبر داد

ارائه رشته های جدید در سال تحصیلی آتی

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه زنجان گفت: در سال تحصیلی آتی در همه مقاطع برای دانشجویان رشته های جدیدی ارائه می شود.

ارائه رشته های جدید در سال تحصیلی آتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، افشین توکلی ، در رابطه با پذیرش دانشجو در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۹ در دانشگاه زنجان، اظهار کرد: در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۹ نسبت به سال تحصیلی گذشته تغییر چندانی در پذیرش دانشجو نداشته ایم.

این مسئول در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تصریح کرد: در سال تحصیلی پیش رو در مقطع کارشناسی ارشد ۸۴۱ نفر و در مقطع دکتری ۱۶۲ نفر پذیرش دانشجو خواهیم داشت که باید توجه داشت که با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو، این دغدغه وجود دارد که در سال تحصیلی آتی به دلیل استقبال نکردن دانشجویان، شاید ظرفیت خالی در بعضی از رشته ها وجود داشته باشد.

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه زنجان در رابطه با ارائه رشته های جدید در سال تحصیلی آتی، افزود: در سال تحصیلی پیش رو رشته های جدیدی در هر سه مقطع برای دانشجویان ارائه می شود. رشته حسابداری در مقطع کارشناسی، دو رشته کارشناسی ارشد در گرایش صنایع غذایی، رشته علوم ورزشی با گرایش فعالیت بدنی و تندرستی در مقطع کارشناسی ارشد و رشته شیمی پولیمر در مقطع دکتری، از جمله رشته های جدید برای پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناس ارشد و دکتری خواهد بود.

توکلی در رابطه با تکمیل ظرفیت برخی از رشته ها در سال تحصیلی پیش رو، خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۹ ظرفیت برخی رشته ها تکمیل است و پذیرش نداریم. رشته عمران با گرایش سازه های هیدرولیکی، رشته عمران با گرایش راه و ترابری در مقطع دکتری و رشته فیزیک هسته ای در مقطع کارشناسی ارشد در این رشته ها دانشگاه دارای مجوز است ولی به دلیل تکمیل ظرفیت امسال پذیرش نداریم.


انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha