قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۹۶۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صلصالی: سبک ذوب آهن مثل تیم ملی در جام جهانی بود

بازیکن پیشین تیم فوتبال ذوب آهن می گوید ذوب آهن در بازی برگشت با الاتحاد تهاجمی تر از بازی رفت بازی می کند اما آن ها باید مراقب باشند که گل اول را نخورند.

صلصالی: سبک ذوب آهن مثل تیم ملی در جام  جهانی بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد صلصالی، پیشکسوت تیم فوتبال ذوب آهن ، درباره بازی این تیم با الاتحاد اظهار کرد: ذوب آهن خیلی خوش موقع به گل رسید اما خیلی محتاطانه و زیادی دفاعی بازی کرد. البته این استراتژی کادر فنی بود. بازیکنان خارجی هم همراه تیم بودند اما نمی دانم چرا از آن ها استفاده نکردند. وقتی یک تیم بازیکن خارجی می گیرد باید از آن استفاده کند. اگر قرار است بازیکن خارجی روی نیمکت بنشیند چرا از بازیکن داخلی استفاده نشود؟ امیدوارم باشگاه در آینده موفق باشد.

او ادامه داد: وقتی تیم دفاعی بازی می کند نمی شود به بازیکن خاصی ایراد گرفت. سیستم ذوب آهن دیروز دفاعی بود و به جز گل زیبای حدادی فر، حتی موقعیت ۵۰ درصدی هم نداشت. من نمی گویم ذوب آهن باید مدام حمله می کرد، بالاخره میزبان الاتحاد بود. باید متعادل بازی می کرد اما ذوب آهن خیلی دفاعی بود، طوری که از بازیکن نوک خط حمله در دفاع بودند. دقیقا مثل بازی های تیم ملی با کی روش در جام جهانی. به بازیکن خاصی نمی شود ایراد گرفت. البته صد درصد در بازی برگشت این گونه بازی نمی کنند و هجومی تر بازی می کنند. انتظار داریم از بازیکنان خارجی بیشتر استفاده شود.

صلصالی اضافه کرد: به نظر من دانیال اسماعیلی فر مخصوصا در اواخر بازی در پست خودش نبود. ما از او در تراکتورسازی و ذوب آهن بازی های خیلی خوبی دیده بودیم. به نظرم او و فخرالدینی می توانند بهترین زوج ایران را در سمت راست زمین تشکیل بدهند اما دیروز چنین چیزی ندیدیم. شاید به خاطر برگشتن از سربازی بوده است. او بیشتر رو به جلو بازی می کرد در حالی که خصوصیات دفاعی او بهتر است.

او درباره صحبت های منصوریان مبنی بر گل زدن به الاتحاد در بازی برگشت هم بیان کرد: شکست ۲ بر یک خیلی بهتر از شکست یک بر صفر است. گل زدن در خانه حریف خیلی مهم است اما باید خیلی حواسشان را جمع کنند که در بازی برگشت اول گل نخورند. اگر گل نخورند ان شاءالله گل هم می زنند. البته امید ۵۰- ۵۰ است و نمی شود قطعی گفت که چه اتفاقی می افتد. شانس هر دو تیم مساوی است و هر کسی از موقعیت هایش بهتر استفاده کند بهتر نتیجه می گیرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha