قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۸۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در قالب نورپردازی سه بعدی

90 سال روابط ایران و ژاپن به نمایش درآمد

گرامیداشت نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک ایران و ژاپن با حضور کنجی یامادا معاون پارلمانی وزیر امور خارجه ژاپن و مقامات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و جمعی از سفیران خارجی مقیم تهران در کاخ گلستان برگزار شد.

90 سال روابط ایران و ژاپن به نمایش درآمد

سفارت ژاپن روز چهارشنبه در تهران به مناسبت بزرگداشت نودمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور نمایش عمومی نورپردازی سه بعدی را در محل کاخ گلستان تهران برگزار کرد.
این نورپردازی سه بعدی بیانگر روابط دوستانه بین دو کشور است.

برای اولین بار در تاریخ ایران 90 سال پیش (سال 1929 میلادی) آقای کاساما، اولین دیپلمات فرستاده از ژاپن به عنوان وزیر مختار ژاپن در ایران در محل کاخ گلستان استوارنامه خود را تقدیم کرد.

نورپردازی سه بعدی به تکنولوژی گفته می شود که با استفاده از پروژکتور، تصویر ساخته شده توسط کامپیوتر به صورت سه بعدی بر روی ساختمان یا شیء منعکس می شود و با منعکس کردن تصویر  به صورت سه بعدی بر روی ساختمان یا شیء، تصویر مسطح به صورت تصویر عمق دار به نمایش گذاشته می شود.

اجرای عمومی نمایش نورپردازی سه بعدی پنجشنبه 10 مرداد و جمعه 11 مرداد در سه مرحله زمانی ساعت 21، 21:30 و 22 در کاخ گلستان انجام خواهد شد و ورود برای عموم آزاد است.

همچنین در این مراسم محمد حسن طالبیان معاون وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، غلامعلی حداد عادل و مدیران کل وزارت خارجه حضور داشتند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha