قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۸۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار : طرحی جامع برای گشایش کار کسبه پیاده راه اکباتان ارائه شود

استان ها همدانهمدان استاندار همدان به گره گشایی از مشکلات کسبه پیاده راه اکباتان تاکید کرد و گفت: ظرف یک ماه آینده برای گشایش کار اهالی این مسیر گردشگری طرحی جامع و همه جانبه نگر که به صرفه و صلاح شهر باشد، ارائه شود.

استاندار : طرحی جامع برای گشایش کار کسبه پیاده راه اکباتان ارائه شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  سید سعید شاهرخی شامگاه چهارشنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: پس از اجرای طرح پیاده راه در خیابان اکباتان نارضایتی هایی برای ک۴سبه این بخش از شهر ایجاد شده که نیازمند رسیدگی در سریعترین زمان است.

وی از فرماندار همدان، شهردار، شورای شهر و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواست به اجماع رسیده و ظرف یک ماه آینده طرحی جامع برای خروج پیاده راه اکباتان از رکود و رونق کسب و کار بازاریان ارائه کنند.

استاندار همدان گفت: طرحی که ارائه می شود باید رضایت عامه اهالی پیاده راه را جلب کرده و دستفروشان را ساماندهی و در یک کلام همه جانبه نگر باشد که به موضوع گردشگری این مسیر نیز آسیب نزند.

شاهرخی مرمت و بازسازی بازار قدیمی همدان را هم ضروری دانست و از اتاق اصناف و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواست مطابق با استانداردهای موجود موضوع روشنایی و ایمن سازی این اثر تاریخی در دستور کار قرار گیرد.

وی به حمایت دولت از اصناف اشاره کرد و گفت: تسهیلات مورد نیاز در قالبهای مختلف به متقاضیان برای توسعه کسب و کار پرداخت می شود.

در این نشست روسای اتحادیه های صنفی مشکلات خود را با استاندار همدان در میان گذاشته و خواستار مرتفع شدن آن از نماینده عالی دولت در استان همدان شدند که مهمترین مطالبه آنها رسیدگی به وضعیت مغازه های پیاده راه اکباتان، ساماندهی دستفروشان و ایمن سازی بازار قدیمی بود که استاندار برای گره گشایی از آنها دستور ویژه داد.

۷۵۲۷/۲۰۸۷

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha