قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۸۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ابلاغ رسمی طرح جامع مرزبانی ناجا توسط سردار اشتری

طرح جامع مرزبانی ناجا مصوب فرماندهی معظم کل قوا توسط سردار اشتری به فرمانده مرزبانی ابلاغ رسمی شد.

ابلاغ رسمی طرح جامع مرزبانی ناجا توسط سردار اشتری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار "حسین اشتری" در حاشیه برگزاری مراسم ابلاغ رسمی طرح جامع مرزبانی نیروی انتظامی مصوب فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: از سال 95 تاکنون اقدامات خود را در خصوص طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی مرزبانی ناجا آغاز و نظرات و مطالبات خود را به ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ کردیم.

وی با بیان اینکه نظرات نیروی انتظامی در این رابطه مورد بررسی ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفت، افزود: در راستای تحقق این مهم، جلسات متعدد و پیگیری های مستمری صورت گرفت و در نهایت طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی مرزبانی ناجا در اول تیرماه سال جاری به تأیید و تصویب مبارک فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) قرار گرفت و این مهم از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برای اجرا به نیروی انتظامی ابلاغ شد.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی مرزبانی ناجا دارای ستاد کامل "تخصصی" و "عمومی" است.

وی تأکید کرد: مطابق این طرح، ارتقاء فرماندهی مرزبانی ناجا به مثابه یک نیرو در تابعیت مستقیم فرمانده ناجا است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به تحول صورت گرفته در ساختار و سازمان فرماندهی مرزبانی ناجا  عنوان کرد: قطعا این اقدام مورد تایید و  تصویب مبارک  فرماندهی معظم کل قوا موجب تقویت مرزبانی و امنیت مرزها خواهد شد.

سردار اشتری بیان کرد: در این طرح تحولی و ارتقاء جایگاه مرزبانی، حوزه اختیارات مرزبانی در کنار توجه به افزایش عِده و عُده این نیرو ارتقاء یافته است. 

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وجود 8 هزار و 755 کیلومتر مرز آبی و خاکی در کشور خاطر نشان کرد: مرزبانان با  اقتدار و هوشیاری در تمام مرزها استقرار دارند و با روحیه "جهادی" و "انقلابی" از مرزهای کشور صیانت می کنند.

 گفتنی است این مراسم رسمی با حضور سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار "قاسم رضایی" فرمانده مرزبانی ناجا، سردار "محمدعلی نوری نژاد" معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار "احمدعلی گودرزی" جانشین مرزبانی ناجا، سردار "محمد  زارعی" معاون نیروی انسانی ناجا، سردار "امیر حسین یاوری" معاون تربیت و آموزش ناجا، سردار "محمود زاده" معاون طرح، برنامه و بودجه ناجا، سردار "محمد مسعود زاهدیان" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و جمعی از مسئولان ارشد نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد./

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha