قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهتاج: باید همه استادیوم های کشور استاندارد بشوند

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: ای کاش سالها قبل تر استانداردسازی ورزشگاه ها صورت می گرفت.

بهتاج: باید همه استادیوم های کشور استاندارد بشوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ایوب بهتاج مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: اینکه در راستای استاندارد سازی استادیوم های ورزشی میخواهیم حرکت کنیم کار بسیار مثبتی است که فدراسیون فوتبال در پیش گرفته است. این امر بحث کیفی فوتبال ما را بالا می برد.

وی ادامه داد: با استاندارد سازی و بهینه سازی ورزشگاه ها، هواداران تیم ها به راحتی می توانند به تماشای مسابقه بپردازند و ای کاش سالهای قبل این تفکر وجود داشت.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی افزود: امسال این مسائل جدی گرفته شده و در استان ما دو تیم لیگ برتری وجود دارد که خوشبختانه اقدامات مثبتی در زمینه استاندارد سازی ورزشگاه هایشان رخ داده است. ورزشگاه یادگار امام اکثر موارد را داشته و تا چند روز آینده نیز نواقص کوچکی که هست را رفع می کنیم تا این ورزشگاه آماده شود.

وی در پایان گفت: باید همه استادیوم های کشور استاندارد بشوند و تا بتوانیم استفاده بهینه از این امر داشته باشیم. در کنار استاندارد سازی مواردی است که باید کنترل شود وهواداران توجیه شوند که این امر به موارد فرهنگی با باشگاهها ربط دارد و معتقدم استاندارد سازی درصدی از مشکلات و ناهنجاری های حاضر در ورزشگاه را رفع می کند.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha