قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد

ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی آغاز شد/محدودیت ظرفیت برای پذیرش نداریم

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام در آزمون شصت و ششمین دوره دانشنامه تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز جمعه ۱۸ مرداد ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی آغاز شد/محدودیت ظرفیت برای پذیرش نداریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر آبتین حیدرزاده ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در شصت و ششمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی وزارت بهداشت از ساعت ۱۰ امروز چهارشنبه نهم مرداد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شده است و داوطلبان تا روز جمعه ۱۸ مرداد فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون کتبی شصت و ششمین دوره دانشنامه تخصصی وزارت بهداشت هفتم و آزمون شفاهی نیز از ۹ تا ۱۵ شهریور ماه جاری برگزار خواهد شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت خاطر نشان کرد: محدودیت ظرفیت در پذیرش آزمون دانشنامه تخصصی نداریم و داوطلبان در صورتی که نصاب لازم را کسب کنند در این آزمون پذیرفته خواهند شد.

دکتر حیدرزاده همچنین تاکید کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام در شصت و ششمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی وزارت بهداشت بر روزی سایت مرکز سنجش این وزارت خانه قرار دارد و داوطلبان قبل از ثبت نام این دفترچه را مطالعه کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha