قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد:

معرفی ۱۵ واحد صنعتی استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک ها

سمنان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه تاکنون به مشکلات ۸۱۰ واحد تولیدی استان رسیدگی شده است، گفت: ۱۵ واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند.

معرفی ۱۵ واحد صنعتی استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهروز اسودی صبح سه شنبه در یک صد و هفتاد و دومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری ضمن بیان اینکه ۱۵ واحد صنعتی استان در برنامه تولید و اشتغال وزارت صمت برای دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شدند، ابراز داشت: این تعداد واحد تولیدی و صنعتی استان سمنان تسهیلاتی به ارزش ۸۷۲ میلیارد ریال دریافت خواهند کرد.

وی ضمن بیان اینکه در این جلسه با پرداخت تسهیلات به ارزش ۱۶۶ میلیارد ریال به ۱۳ واحد صنعتی استان موافقت شد، افزود: با تحقق این امر ۱۱۲ فرصت شغلی جدید در این واحدها برای استان سمنان ایجاد خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه حدود ۸۴ درصد از سهم استانی تسهیلات رونق تولید در استان توسط بانکهای عامل به واحدهای متقاضی پرداخت شده است، ابراز داشت: این اقدام می تواند ضمن جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی به رونق اقتصادی هر چه بیشتر استان نیز کمک کند.

اسودی بابیان اینکه مشکلات بیش از ۸۱۰ واحد تولیدی استان در جلسات قبلی کارگروه بررسی شده است، تصریح کرد: ارائه لیست واحدهای تولیدی متقاضی اعطای بخشودگی جرائم تامین اجتماعی از جمله مواردی بود که در این کارگروه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ضمن بیان اینکه در این نشست موانع بانکی، گمرکی، مالیاتی، تامین اجتماعی و زیربنایی ۱۱ واحد تولیدی استان بررسی شد، افزود: عملکرد بانکهای عامل استان در خصوص عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات رونق تولید مثبت ارزیابی می شود که با رفع موانع مذکور در قالب این تسهیلات می توان به رونق اقتصادی دست یافت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha