قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کارآفرینی در اقتصاد دیجیتال

رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات گفت: کارآفرینی و ایجاد شغل در رشته های جدید به خصوص اقتصاد دیجیتال به حدی زیاد است که نباید از این مهم غافل شد، برهمین اساس این دانشکده به دنبال این است که اقتصاد دیجیتال را آموزش دهد.

کارآفرینی در اقتصاد دیجیتال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صادق عباسی شاهکوه رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات در گفت وگو با ، با اشاره به وظایف این دانشکده برای آموزش نیروهای مهارتی گفت: یکی از مهم ترین وظایف ما و اصلی ترین ماموریتی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ما واگذار کرده است، آموزش مهارت به دانشجویان است.

وی افزود: این دانشکده بر اساس ماموریت هایی که تعیین شده، به دنبال این است که اقتصاد دیجیتال را آموزش دهد تا آموزش این رشته منجر به خلق شغل شود.

عباسی شاهکوه در ادامه تصریح کرد: کارآفرینی و ایجاد شغل در رشته های جدید به خصوص اقتصاد دیجیتال به حدی زیاد است که نباید از این مهم غافل شد.

رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات اظهار داشت: بر همین اساس با استفاده از تجربیات بین المللی، گام هایی را در جهت تحقق این موضوع برداشته ایم، البته آموزش دیجیتال، آموزش های کوتاه مدتی است که می توان با کمک دیگر وزارتخانه ها این آموزش ها را تا حد زیادی فراگیر کرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha