قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کیانی: 60 درصد از ورزشگاه ها در حد لیگ یک هم نیستند

هافبک تیم فوتبال سپاهان با ابراز رضایت از دو اردوی اخیر گفت امیدوارم تأخیر در شروع لیگ در  روند تیم ها تأثیری نگذارد.

کیانی: 60 درصد از ورزشگاه ها در حد لیگ یک هم نیستند

تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از پشت سر گذاشتن دو اردو در کرج و ترکیه از ابتدای این ماه تمریناتش را در شهر اصفهان دنبال می کند. در خلال تمرینات امروز مهدی کیانی هافبک انرژیک تیم فوتبال سپاهان که دومین فصل حضورش را در جمع زرد پوشان اصفهانی تجربه می کند درخصوص شرایط این تیم و اردوهایی را که تابه حال پشت سر گذاشته اند " گفت: «از یکم تمرینات خودمان را در اصفهان پی گرفتیم. ضمن اینکه دو اردو بسیار خوب در کردان کرج و ترکیه پشت سر گذاشتیم. در خلال این اردوها چند بازی تدارکاتی بسیار خوب را انجام دادیم که خدا را شکر در همه این بازی ها توانستیم به نحو احسن نتیجه بگیریم و کم کم در حال آماده شدن و حضور در لیگ امسال هستیم که در این فصل بسیار سخت است و امیدوارم که بتوانیم که رضایت هواداران، مسئولان باشگاه و کادر فنی را به دست بیاوریم.


وی درخصوص وقفه ای که در شروع لیگ افتاده است و آیا اینکه درروند تیم ها تأثیرگذار است افزود: «به هرحال این تأخیر نمی تواند بی تاثیر باشد ، چراکه تیم ها در پیش فصل طوری برنامه ریزی کردند که در همین هفته باید به میدان می رفتند.


اما درعین حال ما به تصمیمات فدراسیون احترام می گذاریم.»


وی در ادامه افزود:« با توجه به صحبت هایی که ما از مسئولین سازمان لیگ شنیدیم من هم معتقدم 50 تا 60 در صد ورزشگاه ها در حد لیگ یک هم نیستند چه برسد به لیگ برتر که انشاء الله این معضل و کاستی ها هم به هر شکل برطرف شود تا تیم هایی که برای این لیگ برنامه ریزی کرده اند دچار افت نشوند و لیگ و جام حذفی را به خوبی شروع کنند.»

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha