قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود

دادستان زنجان با تاکید بر این که نیروی انتظامی نقطه ثقل و امید مردم است و اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود، گفت: دستگاه قضا با قاطعيت از نيروی انتظامی در زمينه های مختلف و برخورد با هنجارشکنان برای پيشبرد اهدافش حمايت و با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنيت استان به شدت برخورد می كند.

اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از زنجان و به نقل از پایگاه خبری، حجت الاسلام  محسن کرمی در دیدار با سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان با اشاره به گستردگی و شبانه روزی بودن ماموریت های پلیس اظهار کرد: دادستانی در برخورد با جرایم و به ویژه جرایم خشن، تمام قد در کنار نیروی انتظامی ایستاده است.

دادستان زنجان با تاکید بر این که نیروی انتظامی نقطه ثقل و امید مردم است و اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود، افزود: دستگاه قضا با قاطعیت از نیروی انتظامی در زمینه های مختلف و برخورد با هنجارشکنان برای پیشبرد اهدافش حمایت و با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنیت استان به شدت برخورد می کند.

کرمی با اشاره به این که نیروی انتظامی مظهر امنیت، نظم بخشی، اقتدار و حیثیت در جامعه به شمار می آید، تصریح کرد: کاهش جرایم خشن در سطح استان یک توفیق است.

وی با تاکید بر نقش بسیار مهم مشاوره و مددکاری در کاهش جرایم گفت: نقش مراکز مشاوره و دفاتر مددکاری نیروی انتظامی در پیشگیری از آسیب ها و جرایم بسیار مهم و موثر است.

دادستان زنجان با اشاره به این که نیروی انتظامی و دستگاه قضائی دو رکن اساسی در تامین امنیت همه جانبه هستند، تصریح کرد: متولیان نظم و امنیت باید همواره به انجام ماموریت ها نگاه علمی داشته باشند و ضمن برخورد با قانون شکنان، اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار خود قرار دهند.

*آسیب به لایه های مولد اجتماعی از آثار سوء مصرف مواد مخدر 

سردار رحیم جهانبخش هم در این دیدار با آرزوی موفقیت دادستان در انجام وظایف، بر آمادگی و تعامل نیروی انتظامی با دادستانی در راستای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به سطح بالای اعتقادات دینی مردم استان خاطر نشان کرد: مدیریت مطلوب آسیب ها و جرایم در سطح استان نشان از بلوغ دستگاه های مسؤول در این زمینه دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان با اشاره به ضرورت افزایش و توجه به  کمپ های ترک اعتیاد گفت: یکی از آثار سوء مصرف مواد مخدر آسیب به لایه های مولد اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به افزایش دو و نیم برابری اجرای طرح های پاک سازی و انتظام بخشی پلیس در سال جاری گفت: استفاده از حداکثر ظرفیت ها موجود در سطح استان در اجرای موفق طرح ها بسیار موثر است.

وی افزود: هرچه ارتباط و همکاری نهادها و دستگاه های مسؤول در برقراری نظم و امنیت و ارائه دهندگان خدمات در استان، نزدیک و منسجم تر باشد، به همان میزان نتیجه رضایت بخش و امنیت حاصل پایدارتر خواهد بود.

سردار جهانبخش با تاکید بر این که دستگاه قضا و نیروی انتظامی لازم و ملزوم یکدیگر بوده و ضرورت تعامل و همدلی صمیمانه این دو نهاد امری انکار ناپذیر است، بیان داشت: لازمه بالا بردن رضایت مردم از خدمتگزاران خود در مجموعه نیروی انتظامی و دستگاه قضا همکاری بیشتر این دو مجموعه است.

انتهای پیام/73004/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha