قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۷۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص 53 هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی

رئیس سازمان برنامه و بوجه گفت: 53 هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی در سال جدید پیش بینی شده است.

اختصاص 53 هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ورامین، محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بوجه در جمع خبرنگاران در خصوص سرمایه در گردش واحد های تولیدی، اظهار داشت: الان چند سالی است که با همکاران مجلس در تصویب تبصره ۱۸ قانون بودجه،  امکانی را فراهم کردیم که واحدهای تولیدی بتوانند از تسهیلات ارزان قیمت استفاده کنند و کمک بلاعوض دیده شده است.

وی گفت: با این مکانیزم برای سال جاری بالغ بر ۵۳۰۰۰ میلیارد تومان فقط در این بخش در تبصره ۱۸ پیش بینی شده است و همچنین برای اشتغال در تک تک استانهای کشور برنامه های ویژه داریم که در آن برنامه ویژه امکان تامین سرمایه در گردش تولید و تسهیلات ارزان تر از آنچه که در شرایط عادی وجود دارد پیش بینی شده است.

نوبخت خاطرنشان کرد: امیدواریم که همه این مجموعه اقداماتی که در قانون بودجه تهیه شده بتواند به تولید کنندگان عزیزمان فرصت کافی را برای افزایش اشتغال دهد.

معاون رئیس جمهور بیان کرد: همانطور که بیان شد در قانون بودجه برای اینکه دومین مرحله طرح رتبه بندی کردن فرهنگیان اجرا شود بالغ بر ۲۰۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده است که این رقم برای دو سال گذشته ۲۶۰۰ میلیارد تومان بود که مرحله اول انجام شد و امیدواریم که هر چه سریعتر همکاران بنده در وزارت آموزش و پرورش مقدمات اجرای مرحله دوم را با این اعتباراتی که بیان و ابلاغ شده است فراهم کنند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha