قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در برنامه به اضافه مستند؛

«نیم متر کمتر» در شبکه مستند رونمایی می شود

مستند «نیم متر کمتر» به کارگردانی هادی معصوم دوست در جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

«نیم متر کمتر» در شبکه مستند رونمایی می شود

سی و سومین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «نیم متر کمتر» به کارگردانی هادی معصوم دوست از شبکه مستند پخش خواهد شد. در این قسمت و پس از پخش مستند، محبوبه ابراهیم خانی رئیس انجمن کوتاه قامتان ایرانی و هادی معصوم دوست کارگردان مستند «نیم متر کمتر» مهمان برنامه خواهند بود و به بررسی مشکلات زندگی کوتاه قامتان و کمبود زیرساخت های لازم برای رفاه آنها می پردازند.

علاوه بر این، محمد تقی فهیم و سعید قطبی زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.

مستند «نیم متر کمتر»، روایتی متفاوت از زندگی ۴ فرد کوتاه قامت است و مشکلات و سختی های زندگی این قشر را به تصویر می کشد. زینت، اسماعیل، یوسف و علی ۴ سوژه اصلی این مستند هستند که وجه مشترک آنان علاقه به سینما و بازی در آن است. همین موضوع باعث شده است که آنان گرد هم آمده و مشکلات خود را در برابر دوربین یک مستندساز بیان کنند.

در این مستند ۷۵ دقیقه ای، ضمن بیان مشکلات کوتاه قامتان برای زندگی در شهری همچون تهران، مطالبه گری برای ایجاد زیرساخت های لازم برای رفاه بیش تر این قشر صورت گرفته و بسیاری از موانع مورد بررسی قرار می گیرد.

مستند «نیم متر کمتر» که به کارگردانی و تهیه کنندگی هادی معصوم دوست ساخته شده است، برای اولین بار از تلویزیون و برنامه «به اضافه مستند» پخش و رونمایی خواهد شد. این قسمت از برنامه روز سه شنبه ۸ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۹ مرداد ساعت ۹ و جمعه ۱۱ مرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ است.

«به اضافه مستند» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم هایی متنوع سه شنبه های هرهفته ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه مستند می رود.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha