قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اخبار باید درست، صحیح و دقیق باشد

امام جمعه قرچک در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران به همیشگی بودن رسانه ها تأکید کرد و گفت: اخبار منتشرشده باید درست، صحیح و دقیق باشد.

اخبار باید درست، صحیح و دقیق باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قرچک، نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران با حضور امین بابایی مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک، معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، محسن خرمی شریف شهردار قرچک و دیگر مسؤولان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران اظهار کرد: خبرنگارها لحظه های به یادماندنی را به تصویر می کشند و برنامه های فرهنگی را ثبت و ضبط می کنند تا نسل جوان در آینده از آن استفاده کنند.

وی گفت: اصحاب رسانه باید شرایطی را فراهم کنند تا صاحب خبر، نشریه و رسانه مورد وثوق بوده و خبر درج شده باید دقیق صحیح و درست باشد تا مورد اعتماد مردم و مسئولان قرار گیرد.

امام جمعه قرچک در همین رابطه ادامه داد: رسانه ها باید همیشگی و اخبار آن به مقبولیت و تائید رسیده باشند چراکه سلامت جامعه به نحوه اطلاع رسانی رسانه ها بستگی دارد.

اسماعیلی بیان داشت: رسانه باید مورد تائید مردم و مسوولان باشد و حتماً رسانه ای موفق است که در انتشار اخبار رسالت خبری خود را به نحو احسن به جا آورد.

وی در پایان درباره موفقیت رسانه ها خاطرنشان کرد: یکی از عوامل موفقیت در رسانه، اعتمادسازی بین رسانه و مردم است؛ باید کار رسانه بر اساس معیارهای فکری و عقلی باشد تا پیشرفت حاصل شود.

انتهای پیام/پ/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha