پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۶۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلمب یک کافه عرضه کننده قلیان و اخطار به 2 رستوران متخلف

قاضی گشت سیار سازمان تعزیرات خراسان رضوی گفت: شب گذشته یک کافه خانه به دلیل عرضه قلیان پلمب و دو رستوران به دلیل تخلف اخطار گرفتند.

پلمب یک کافه عرضه کننده قلیان و اخطار به 2 رستوران متخلف

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امید جلیلی در مشهد گفت: در ادامه بازدیدهای سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی که شب گذشته انجام شد و تا ساعت 23:30 به طول انجامید، چهار رستوران و کافه خانه مورد بررسی و نظارت قرار گرفتند.

قاضی گشت سیار سازمان تعزیرات خراسان رضوی گران فروشی، عدم رعایت مقررات بهداشتی و ارائه قلیان را از جمله تخلفات این واحدها برشمرد و ادامه داد: با توجه به گزارشاتی که مرکز بهداشت برای عرضه قلیان توسط یکی از رستوران ها واقع در خیابان هفت تیر مشهد اعلام کرده بود به محل اعزام شدیم، اما در بررسی نامحسوس قبل از ورود، مشخص شد این واحد که پیش از این، همین تخلف را مرتکب شده بود، قلیان ها را جمع آوری کرده است.

وی بیان کرد: اما در کنار این رستوران کافه دیگری مورد بررسی قرار گرفت که به دلیل عرضه قلیان، طبق دستور دادستانی و تعزیرات حکومتی خراسان رضوی پلمب شد.

جلیلی با بیان این نکته که تعداد قلیان ها ضبط شده از این کافه خانه 50 عدد بود، تصریح کرد: این اقدام طبق دستور دادستان مبنی بر پلمب، تعطیلی و جمع آوری واحدهای عرضه کننده قلیان بود.

قاضی گشت سیار سازمان تعزیرات خراسان رضوی  خاطرنشان کرد: علاوه بر این ها، دو رستوران دیگر نیز به دلیل تخلف گران فروشی و عدم رعایت نکات بهداشتی اخطار گرفتند.

انتهای پیام/ 70070

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha